Localizations image

Gdzie w (38-300) Gorlicach zregenerować turbosprężarkę lub naprawić turbinę? • Sprawdź najlepsze opcje regeneracji

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja turbosprężarek w mieście Gorlice możliwa jest dzięki autoryzowanemu serwisowi samochodowemu, który specjalizuje się w naprawach części do samochodów Diesla. Zachęcamy wszystkich klientów z Gorlic do wysyłki uszkodzonych części za pomocą kuriera. Najczęściej wykonywanymi usługami są: wyważanie turbosprężarki, naprawa i czyszczenie zmiennej geometrii czy chociażby regeneracja turbin. Na wykonaną usługę dostają Państwo 12-miesięczną gwarancję, bez limitu pokonanych kilometrów. Poniżej znajduje się cennik, dla Gorlic, z najniższymi cenami za naprawę zmiennej geometrii, czyszczenie turbosprężarki, wyważanie turbo oraz wiele więcej.

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń turbosprężarki to uszkodzenia mechaniczne: zanieczyszczenia w zasysanym powietrzu, różne ciała obce, brud, piasek, które dostają się poprzez uszkodzone filtry powietrza, mogą powodować wygięcia lub pęknięcia łopatek wirnika sprężarki. Kolejną rzeczą są ciała obce w gazach spalinowych, to znaczy fragmenty zaworów, gniazd, prowadnic zaworowych, pierścieni, tłoka oraz cząstek nagaru z komory spalania, mogą powodować zniszczenia łopatek wirnika turbiny. Za mała jakość oleju na skutek zużycia filtra oleju lub rozcieńczania oleju paliwem lu pływem chłodniczym – to może powodować utratę właściwości smarnych oleju, ponadto w oleju mogą znajdować się cząstki metalu, nagaru, będące efektem zużycia lub niedbałej naprawy silnika powodując uszkodzenia na łożyskach ślizgowych i czopach wałka. Rzeczą, która szkodzi naszej turbosprężarce jest niewystarczająca ilość oleju lub zbyt niskie ciśnienie oleju w układzie smarowania, może to powodować wycieranie oraz przypalanie łożysk ślizgowych. Ostatnią rzeczą, która niekorzystnie wypływa na naszą turbosprężarkę, a o której wspominają warsztaty z Gorlic, jest na gwałtowne wyłączenie silnika, powoduje to przeciążenie cieplne turbiny, przyczynia się do zwęglenia oleju smarnego co doprowadza do uszkodzenia łożysk.


Turbina zregenerowana w warsztacie w Gorlicach to 2 lata gwarancji

Gorlice to miasto zlokalizowane w województwie małopolskim, a dokładniej w powiecie gorlickim. Gorlice położone są w dolinie Ropy i Sękówki. Liczba mieszkańców Gorlic wynosi około 28 tysięcy osób, a jego powierzchnia to 23 kilometry kwadratowe. Gorlice zostały założone w roku 1354 i w tym samym otrzymały prawa miejskie.

Na terenie Gorlic znajdują się wiele rozrzuconych po wzgórzach i lasach cmentarzy wojennych z okresu pierwszej wojny światowej. Miejscami, które warto odwiedzić, są na pewno muzea: Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów, Muzeum Regionalne PTTK oraz Muzeum Gorlickiego Kopalnictwa Naftowego.

Przez Gorlice przebiega droga krajowa numer 28 (ZatorWadowice → Rabka → LimanowaNowy SączGorliceJasłoKrosnoSanok → Kuźmina → Bircza → Przemyśl → Medyka).

 


Regeneracja Turbiny GorliceSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Gorlicach, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Władysława Jagiełły 4
Kod pocztowy: 38-300, Gorlice
Współrzędne GPS:
N 49° 39' 37.144'' E 21° 9' 28.134''


lub

Ulica: Węgierska 2
Kod pocztowy: 38-300 Gorlice

Turbosprężarka po naprawie na stole w pracowni z Gorlic W pełni zregenerowana turbosprężarka samochodowa nadesłana od klienta z Gorlic

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Gorlicach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Gorlicach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Gorlicami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Gorlic 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Gorlice 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Gorlicach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Gorlice)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Gorlicach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Gorlic do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Gorlic turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
38-300 Gorlice Śródmieście Biecka POP-GOR3 49.661369/21.159760 Wyszukaj
38-300 Gorlice Śródmieście Stawiska GOR02N 49.661919/21.156891 Wyszukaj
38-300 Gorlice Zawodzie Tadeusza Kościuszki GOR01N 49.652359/21.156010 Wyszukaj
38-300 Gorlice Śródmieście Juliana Tuwima GOR01A 49.663349/21.165951 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.