Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 32-640) Zatorze

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Szukasz miejsca, gdzie w Zatorze najlepiej zregenerujesz turbinę? Polecamy w Zatorze wybrać specjalistyczny serwis regeneracji turbosprężarek, który oferuje: diagnostykę, czyszczenie, wyważanie i regenerację turbosprężarek. Serwis w Zatorze przeprowadza proces regeneracji tylko przy użyciu specjalistycznych maszyn i nowych oryginalnych części, klienci dostają wydruk wszystkich niezbędnych parametrów zregenerowanej turbiny i roczną gwarancję bez limitu kilometrów. Zatorski serwis powstał tu ze względu na zapotrzebowanie na tego typu usługę, co z kolei jest związane z faktem, że zakup nowej turbiny i wymiana jej to bardzo wysoki koszt, na który nie każdy może sobie pozwolić.


Profesjonalna regeneracja turbosprężarek w Zatorze

Samo miasto Zator położone jest w granicach województwa małopolskiego, w powiecie oświęcimskim, nad rzeką Skawą i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Zator. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Zator to około 11,5 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3700 osób. Miasto Zator powstało prawdopodobnie w roku 1179, a prawa miejskie uzyskało w roku 1292 z rąk księcia cieszyńskiego Mieszka. Do Zabytów miasta Zator zalicza się: kościół parafialny pod wezwaniem świętego Wojciecha i świętego Jerzego z 1393 roku w stylu gotyckim z przejawami neogotyku, zamek książęcy z roku 1445, relikty fortyfikacji miejskich, cmentarz żydowski z połowy XIX wieku, figurę świętego Jana Kantego i świętego Jana Nepomucena, piękny park z XIX wieku.

Przez Zator przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 781 (ChrzanówBabice → Zator → Andrychów → Łękawica), krajowa numer 28 (Zator → Wadowice → Rabka → Limanowa → Nowy Sącz → GorliceJasłoKrosnoSanok → Kuźmina → Bircza → Przemyśl → Medyka), krajowa numer 44 (Gliwice → Przyszowice → Paniówki → Mikołów → Tychy → Bieruń Stary → BieruńOświęcim → Włosienica → Przeciszów → Zator → Palczowice → Spytkowice → Ryczów → Półwieś → Kossowa → Brzeźnica → Brzezinka → Jaśkowice → Wielkie Drogi → Zelczyna → Borek Szlachecki → Skawina → Kraków).

Jeśli chodzi o gospodarkę Zatora, to część miasta zostało włączone w Specjalną Strefą Ekonomiczną, podstrefę Krakowskiego Parku Technologicznego. Ze względu na dobre połączenia drogowe i prężny rozwój miasta, nie mogło tu zabraknąć serwisu regeneracji turbosprężarek. Cennik dla miasta Zator wraz z szacowanymi kosztami regeneracji i naprawy turbin znajduje się w tabeli poniżej.

Układ turbodoładowania przed demontażem w profesjonalnym serwisie w Zatorze Naprawiona szybko i skutecznie turbina z Zatora

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Zatorze

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Zatorze 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Zatorem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Zatora 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Zator 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Zatorze 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Zator)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Zatorze nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Zatora do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Zatora turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
32-640 Zator Władysława Grabskiego ZAT01N 49.998009/19.419861 Wyszukaj
32-640 Zator Blich Kongresowa ZAT01MP 49.995640/19.435240 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.