Localizations image

Kod 43-190 Mikołów – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Mikołowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.92

Regeneracja turbosprężarek w Mikołowie jest bardzo prosta, ponieważ w mieście Mikołów można wygodnie wyszukiwać mechaników zajmujących się regeneracją turbosprężarek samochodowych. Mikołów to miasto zlokalizowane w południowej Polsce, a dokładniej w województwie śląskim. Powierzchnia Mikołowa wynosi 79 kilometrów kwadratowych, a zamieszkiwany jest on przez około 40 000 osób, co daje stosunkowo małą gęstość zamieszkania, to znaczy mniej więcej 500 osób na kilometr kwadratowy. Mikołów położony jest na Wyżynie Śląskiej, graniczy on bezpośrednio od wschodu z Katowicami, od południa z Tychami, a od północy z Rudą Śląską.

Miasto Mikołów tak nierozerwalnie związane jest z przemysłem, iż nie dziwi ilość specjalistów zajmujących się wyspecjalizowanymi usługami, w tym również z zakresu motoryzacji, choćby dla przykładu regeneracji turbosprężarki samochodowej. Ponieważ w Mikołowie dochodzi do pięknego kontrastu między nowoczesnością (specjalistyczne pracownie regeneracji turbosprężarek samochodowych) i zabytkowymi budowlami (początki istnienia Mikołowa datuje się na 1276, a w zasadzie wtedy już otrzymał prawa miejskie, a istniał nawet nieco wcześniej)
W Mikołowie znajdują się takie zabytki jak: kościół parafialny pod wezwaniem świętego Apostoła Piotra i Pawła, kościół parafialny pod wezwaniem świętego Wojciecha, zabytkowe kamienice w Śródmieściu, układ urbanistyczny z rynkiem, kościół parafialny pod wezwaniem świętego Mikołaja z osiemnastego wieku, nowy cmentarz Żydowski, a także parki z końca osiemnastego wieku.


Jak dojechać do Mikołowa, w którym regenerują turbosprężarki samochodowe.

Przez Mikołów przebiega droga krajowa nr 81 (Katowice → Mikołów → ŻorySkoczów), droga krajowa nr 44 (Gliwice → Mikołów → Tychy → OświęcimZatorSkawina → Kraków), droga wojewódzka nr 928 (Mikołów → Kobiór), droga wojewódzka nr 927 oraz droga wojewódzka nr 925 (RybnikOrzesze → Ruda Śląska → Bytom). Biegnące przez Mikołów chętnie uczęszczane trasy sprawiają, że nie brak jest samochodów na ulicach Mikołowa, ale nie brak jest również samochodów wyposażonych w silniki diesla, którym często doskwierają problemy z turbosprężarką samochodową, jak alarmują kierowcy. Specjalistyczne pracownie regeneracji turbosprężarek alarmują natomiast, że często przyczyną uszkodzenia turbosprężarki samochodowej są zły olej, niewłaściwe lub zapchane filtry albo sami kierowcy. Warto wspomnieć, że Mikołów jest również środkiem usługowym z uwagi na istniejącą warsztaty samochodowe. Najczęściej wykonywany usługi przez mechaników Mikołowie to rozbiórka sprawdzenie i ustalenie przyczyny uszkodzenia turbo sprężarki, regeneracja turbo sprężarki regeneracja turbiny do samochodów osobowych, dostawczych, a także ciężarowych oraz wymiana naprawa i czyszczenie zmiennej geometrii. Poniżej zebraliśmy najniższe ceny dla Mikołowa za ww. usługi.


Regeneracja Turbiny Mikołów

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Mikołowie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Krakowska 16
Kod pocztowy:  43-196 Mikołów
Współrzędne GPS:
N 50° 10' 2.827'' E 18° 54' 24.375''

Układ doładowania po wymianie w autoryzowanym serwisie z Mikołowa Turbsoprężarka samochodowa po remoncie otrzymana od mieszkańca Mikołowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Mikołowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Mikołowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Mikołowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Mikołowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Mikołów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Mikołowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Mikołów)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Mikołowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Mikołowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Mikołowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
43-190 Mikołów Osiedle Mickiewicza Krzywa MKW03A 50.171822/18.889290 Wyszukaj
43-190 Mikołów Osiedle Podleska Podleska MKW01A 50.170078/18.910931 Wyszukaj
43-190 Mikołów Osiedle Juliusza Słowackiego Pszczyńska MKW01N 50.166710/18.904150 Wyszukaj
43-190 Mikołów Osiedle Juliusza Słowackiego Młyńska MKW02A 50.166199/18.903799 Wyszukaj
43-190 Mikołów Kolonia Wojewódzka Marii Skłodowskiej-Curie MKW01E 50.157310/18.909370 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.