Localizations image

Regeneracja turbosprężarki • (kod pocztowy 32-600) Oświęcim • Naprawa turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.91

Szybka regeneracja turbosprężarek w Oświęcimiu, dzięki serwisowi internetowemu Regeneracja Turbosprężarek, pozwalającemu na wyszukiwanie warsztatów zajmujących się dieslem i turbosprężarkami. Oświęcim to miasto położone w województwie małopolskim jest to siedziba władz powiatu oświęcimskiego oraz gminy wiejskiej Oświęcim. Pierwszy raz prawa miejskie Oświęcim otrzymał w 1272, prawa zostały mu odebrane, ale odzyskał je ponownie po niespełna 20 latach. W Oświęcimiu mieszka około 39 500 mieszkańców, a jego powierzchnia wynosi 30 kilometrów kwadratowych.
Oświęcim głównie znany jest ze znajdującego się na jego terytorium obozu koncentracyjnego, ale znajdują się tutaj również inne zabytki taki jak zamek, kościół Matki Bożej Bolesnej, liczne kamienice, synagoga, cmentarz Żydowski, kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, a także kaplica świętego Jacka.

W Oświęcimiu przecinają się drogi takie jak: droga krajowa nr 44 (Gliwice – Mikołów – Tychy – Oświęcim – ZatorSkawina – Kraków) , droga wojewódzka nr 933 (Rzuchów – Wodzisław ŚląskiJastrzębie–ZdrójPszczyna – Oświęcim – Chrzanów), droga wojewódzka nr 948 (Oświęcim – Kęty – Kobiernice – Żywiec). Oświęcim jest również ważnym węzłem kolejowym działającymi po dziś dzień.

Warto również wspomnieć, że z Oświęcimia istnieje opcja wysyłki turbin turbosprężarek, a także zmiennej geometrii do naprawy czyszczenia czy regeneracji. Poniżej w cenniku znajdują się najniższe ceny dla Oświęcimia za regenerację turbo sprężarki, regeneracji turbiny oraz naprawę zmiennej geometrii.


W Oświęcimiu można zregenerować turbo, jednak czy to ważne?

Czym tak w ogóle jest ta cała turbosprężarka i czemu służy? Turbina oraz sprężarka to właśnie nasza turbosprężarka, co łatwo wnioskować po nazwie. Te dwa elementy osadzone są na wspólnym wale. A służy ona do tego, aby doładowywać silnika, czyli chwilowo zwiększać jego moc. Wspomniana już turbina zasilana jest spalinami z silnika, natomiast sprężone powietrze, przez sprężarkę, zasila silnik. Mechanizm ten został opatentowany na początku dwudziestego wieku przez Szwajcara, doktora Alfreda Buchni. Pierwsze zastosowanie jej w samochodach ciężarowych miało w roku 1938, a w samochodach osobowych trochę później, bo w roku 1973. Napędem turbosprężarki są wykorzystywane spaliny, dokładniej to sama ich energia, wirnik turbiny napędzany jest spalinami, które powstają podczas spalania mieszanki paliwowo-powietrznej w komorze silnika. Prędkość, z jaką kręci się wał, to około 100 do 200 tysięcy obrotów na minutę, a czasami może być ona nawet większa. Skoro turbina znajduje się na tym samym wale co sprężarka, znaczy to, że wraz ze wzrostem prędkości obrotowej turbiny zaczyna pracować wirnik sprężarki. Aby uzyskać większą moc, wirnik sprężarki musi dostarczyć dodatkową ilość powietrza kolektorem dolotowym do komory spalania. Dzięki temu możliwe jest spalanie większej ilości paliwa, czyli uzyskiwanie większej mocy. Warto wspomnieć, że zabieg ten nie powoduje zmiany sprawności silnika, a poza uzyskiwaniem większej mocy, zmniejsza się emisja szkodliwych substancji do atmosfery. Także podsumowując turbosprężarka, jest urządzeniem przyjaznym, nie tylko, naszym samochodom, ale także środowisku, ale niestety nie jest pozbawiona wad. Jest ona bardzo delikatna na nieprawidłowe użytkowanie, o czym doskonale wiedzą warsztaty w Oświęcimiu, gdzie trafiają uszkodzone turbosprężarki.


Regeneracja Turbiny OświęcimSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Oświęcimiu, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Władysława Jagiełły 14
Kod pocztowy: 32-600, Oświęcim
Współrzędne GPS:
N 50° 2' 8.801'' E 19° 13' 12.631''


lub

Ulica: gen. Jarosława Dąbrowskiego 139
Kod pocztowy: 32-600 Oświęcim

Układ turbodoładowania po wyważaniu w specjalistycznej pracowni w Oświęcimiu

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Oświęcimiu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Oświęcimiu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Oświęcimiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Oświecimia 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Oświęcim 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Oświęcimiu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Oświęcim)

Opis

Loader

W Oświęcimiu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Oświecimia do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Oświecimia turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
32-600 Oświęcim Wysokie Brzegi Chemików OSW904 50.034809/19.254669 Wyszukaj
32-600 Oświęcim Stare Miasto Królowej Jadwigi OSW01A 50.034599/19.223820 Wyszukaj
32-600 Oświęcim Zasole Garbarska OSW02N 50.037239/19.210190 Wyszukaj
32-600 Oświęcim Osiedle Błonie Andrzeja Nideckiego OSW052 50.048870/19.213800 Wyszukaj
32-600 Oświęcim Stare Miasto Zaborska OSW041 50.035770/19.224831 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.