Localizations image

Regeneracja turbosprężarki • (kod pocztowy 33-340) Stary Sącz • Naprawa turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Jadąc przez Stary Sącz twoja turbina w aucie padłą i błaga o regenerację? Żądania turbiny spełnisz w najlepszym warsztacie regeneracji turbosprężarek w mieście. Na przyszłość warto pamiętać, że aby turbina więcej razy nie odmawiała posłuszeństwa, warto zapewnić jej odpowiedni poziom oleju silnikowego dobrej jakości, o czystość silnika i prawidłowe użytkowanie auta, a na pewno się dogadacie.


Warsztat w Starym Sączu i regeneracja turbin

Jeśli chodzi o miasto Stary Sącz, to znajduje się ono w województwie małopolskim, w powiecie nowosądeckim, na Kotlinie Sądeckiej, obok rzeki Dunajec i Poprad. Pierwsze informacje na temat Starego Sącza przypadają na rok 1257, a uzyskanie praw miejskich dla Starego Sącza przypadło na wieku XIII. Miasto Stary Sącz położone jest na szlaku bursztynowym. Liczba mieszkańców miasta to około 9050 osób, a powierzchnia Starego Sącza to mniej więcej 15 kilometrów kwadratowych.

Przez Stary Sącz można podróżować, korzystając z drogi wojewódzkiej numer 969 (Nowy Targ → Czorsztyn → Krościenko → Zabrzeż → Stary Sącz) oraz z drogi krajowej numer 87 (Nowy Sącz → Stary Sącz → Piwniczna).

Najcenniejsze zabytki miasta Stary Sącz to: klasztor klarysek założony przez księżną Kingę z XIII wieku, gotycki kościół pod wezwaniem świętej Trójcy i świętej Klary, brama Szeklerska, Źródełko świętej Kingi, kościół świętej Elżbiety Węgierskiej i świętej Małgorzat. Dodatkowe atrakcje miasta to Muzeum Regionalne imienia Seweryna Udzieli oraz Platforma na Woli Kroguleckiej. Miasto Stary Sącz jest jednym z najstarszych miast w Polsce, przez co posiada wieloletnie tradycje. Gospodarka tego miasta również rozwija się bardzo dobrze, a dobrym przykładem rozkwitu gospodarki na płaszczyźnie usługowej jest właśnie warsztat regeneracji turbosprężarek. Ruch w warsztacie nie ustępuje ani na jeden dzień, gdyż zjeżdżają się tu wszyscy okoliczni posiadacze uszkodzonych turbin, warsztat w Starym Sączu swoją sławę zyskał dzięki nowoczesnym maszynom, bardzo dobrym opiniom i przede wszystkim dzięki niskim cenom, które zostały zawarte w cenniku poniżej.


Regeneracja Turbiny Stary Sącz
Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Starym Sączu, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Stefana Batorego 19
Kod pocztowy: 33-340 Stary Sącz
Współrzędne GPS:
N 49° 33' 53.95'' E 20° 37' 58.043''

Układ turbodoładowania po wizycie w ASO w profesjonalnym serwisie z Starego Sącza

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Starym Sączu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Starym Sączu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Starym Sączem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Starego Sącza 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Stary Sącz 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Starym Sączu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Stary Sącz)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.