Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek w 0 warsztatach w Stręgoborzycach (kod 32-125)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Jadąc przez Stręgoborzyce, twoja turbina uległa awarii i potrzebujesz ją zregenerować? Skieruj się w Stręgoborzycach do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek. W pracowni w Stręgoborzycach można skorzystać z usług takich jak: diagnostyka, czyszczenie, wyważanie, regeneracja turbin. Klienci pracowni z Stręgoborzyc coraz chętniej wybierają opcję regeneracji turbo, ponieważ zakup nowej części i wymiana jej jest bardzo droga, na co wpływają koszty produkcji turbiny z drogich wytrzymałych materiałów.


Jak i gdzie zregenerować uszkodzoną turbinę w Stręgoborzycach?

Jeśli chodzi o samą wieś Stręgoborzyce, to jest ona położona w granicach województwa małopolskiego, w powiecie krakowskim, w gminie Igołomia-Warzeńczyce. Wieś Stręgoborzyce liczy aktualnie w swoich granicach około 420 mieszkańców. W okresie lat 1975-1998 wieś Stręgoborzyce należała administracyjnie do granic województwa krakowskiego. Wieś Stręgoborzyce dzieli się na dwie integralne części: Korea oraz Wygnanów.

Niedaleko Stręgoborzyc biegnie droga krajowa numer 79 (Warszawa → KozieniceZwoleńSandomierzPołaniec → Kraków → TrzebiniaChrzanówJaworzno → Katowice → Chorzów → Bytom).

Jako że turystów napływających z całej Polski tu w Stręgoborzycach nie brakuje, gdzie duża część przybywa tu autami, a w tym dieslami, warto wiedzieć, że w razie awarii turbiny po długiej podróży można tu szybko i w dobrej cenie oddać turbinę do regeneracji i cieszyć się spokojnie wakacjami. Do usług serwisu w Stręgoborzycach zaliczyć można: szczegółową diagnostykę, regulację turbo i wyważanie zmiennej geometrii. Szacowane koszty regeneracji w pracowni w Stręgoborzycach zostały zamieszczone w cenniku poniżej.


Regeneracja Turbo - Naprawa Turbosprężarek StręgoborzyceSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Stręgoborzycach, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Wawrzeńczyce 385
Kod pocztowy: 32-125 Wawrzeńczyce
Współrzędne GPS:
50°06'26.6"N 20°18'26.6"E

Układ turbodoładowania po przywróceniu sprawności u fachowców z Stręgoborzyc

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Stręgoborzycach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Stręgoborzycach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Stręgoborzycami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Stręgoborzyc 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Stręgoborzyce 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Stręgoborzycach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Stręgoborzyce)

Opis

Loader

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.