Localizations image

Zregeneruj turbo w Wąbrzeźnie • Najlepsze warsztaty regeneracji turbosprężarek i naprawy turbin z 87-200 Wąbrzeźna

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.94

Regeneracja turbosprężarek w Wąbrzeźnie jest dostępna! Regeneracja w Wąbrzeźnie tylko w autoryzowanym warsztacie regeneracji turbosprężarek. Wąbrzeźno to miasto znajdujące się w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie wąbrzeskim. Miasto leży pomiędzy trzema jeziorami: Sicieńskim, Frydek oraz Zamkowym, na Pojezierzu Chełmińskim. Znajduje się ono w centralnym punkcie historycznej ziemi chełmińskiej. Z Wąbrzeźna szybko dotrzemy do miast takich jak: Toruń oraz Grudziądz. Jeśli chodzi o powierzchnię miasta, to wynosi ona około 8,5 kilometra kwadratowego, z czego ponad 50 procent to użytki rolne. Natomiast interesując się liczbą mieszańców, to sięga ona 13900 osób. Miasto leży w odległości 31 kilometrów od Grudziądza i 43 kilometry od Torunia.


Nowa turbina czy regeneracja w warsztacie w Wąbrzeźnie?

Jadąc przez Wąbrzeźno, możemy skorzystać z dróg wojewódzkich takich jak: wojewódzka 534 (Grudziądz → Wąbrzeźno → Golub-DobrzyńRypin), wojewódzka 548 (Stolno → Wąbrzeźno → Niedźwiedź → Pląchoty), wojewódzka 551 (Strzyżawa → Dąbrowa Chełmińska → Unisław → Wybcz → Chełmża → Wąbrzeźno).

Symbolami miasta są: herb Wąbrzeźna, flaga Wąbrzeźna oraz hejnał Wąbrzeźna. Natomiast jeśli chodzi o zabytki, które warto zobaczyć to, są to: ruiny zamku z XIV wieku, będącego siedzibą biskupów chełmińskich, sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej, kościół pod wezwaniem Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, pomnik Żołnierza Polskiego, kościół pod wezwaniem Matki Bożej Królowej Polski z roku 1836. Ze względu na dobry dojazd do takich miast jak na przykład Toruń, drogi Wąbrzeźna są pełne od aut. Znajdziemy wśród nich też auta z silnikiem diesla. Warto zauważyć, że auta z tym silnikiem są chętnie kupowane ze względu na ich moc i ekonomiczność. W tego typu autach znajdziemy taką część jak turbosprężarka. Wymaga ona często regeneracji. W mieście Wąbrzeźno regeneracja turbosprężarek jest możliwa, a dzięki serwisowi regeneracja turbosprężarek szybka do znalezienia. Oferta warsztatu w Wąbrzeźnie zawiera: diagnostykę, czyszczenie i regenerację turbo. Poniżej cennik dla miasta Wąbrzeźno z najlepszymi cenami za usługi.


Regeneracja Turbiny Wąbrzeźno

Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Wąbrzeźnie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Grudziądzka 46
Kod pocztowy: 87-201 Wąbrzeźno
Współrzędne GPS:
N 53° 17' 8.332'' E 18° 56' 35.174''

lub

Poczta Polska
Ulica: 1 Maja 27
Kod pocztowy: 87-200 Wąbrzeźno

Układ turbodoładowania przed pakowaniem u specjalistów z Wąbrzeźna Perfekcyjnie wyczyszczona turbina nadesłana z Wąbrzeźna

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Wąbrzeźnie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Wąbrzeźnie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Wąbrzeźnem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Wąbrzeźna 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Wąbrzeźno 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Wąbrzeźnie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Wąbrzeźno)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Wąbrzeźnie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Wąbrzeźna do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Wąbrzeźna turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
87-200 Wąbrzeźno Osiedle Ptasie 1 Maja WAB01N 53.281010/18.951891 Wyszukaj
87-200 Wąbrzeźno Pod Młynik Generała Józefa Hallera WAB01ML 53.270931/18.948650 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.