Localizations image

86-260 Unisław • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Unisławia

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Czy w Unisławie w województwie kujawsko-pomorskim dacie radę zregenerować turbosprężarkę? Oczywiście w Unisławie bez problemu zregenerujecie uszkodzoną turbinę za pomocą serwisu Regeneracja Turbosprężarek. A co powiemy o samym Unisławie? Miejscowość o nazwie Unisław sytuuje się na terytorium województwa kujawsko-pomorskiego, ew powiecie chełmińskim, na terenie gminy Unisław. Na przełomie lat 1975/1998 wieś Unisław należała administracyjnie do województwa toruńskiego.


Regeneracja turbin samochodowych w Unisławie

Na terenie Unisławia znajduje się spora liczba zabytków, takich jak: Kościół gotycki pod wezwaniem św. Bartłomieja z XIII wieku, Góra Zamkowa, na której znajdował zamek krzyżacki oraz stare cmentarze. Przez rejony malowniczych terenów wsi Unisław przebiega droga wojewódzka numer 551 (Strzyżawa → Dąbrowa Chełmińska → Unisław → Wybcz → ChełmżaWąbrzeźno). W Unisławie nie brakuje przejeżdżających codziennie samochodów osobowych, w których na szczególną uwagę zasługują turbosprężarki. Turbosprężarki to mechanizmy zdecydowanie ułatwiające jazdę kierowcom, składające się z dwóch części: turbiny oraz sprężarki. Dzięki turbosprężarkom nasze pojazdy są w stanie uzyskiwać zdecydowanie wyższą moc oraz mieć o wiele mniejsze spalanie, ponadto auta z wyposażonymi turbinami nie przekraczają obecnie obowiązującej normy emisji spalin. Jednakże pomimo wielu zalet turbosprężarki posiadają także wady, największą z nich jest wysoka podatność na awarie. Do najczęstszych usterek turbosprężarek należą: pogięte lub połamane łopatki, urwanie wałka, skorodowanie siłownika, wypiaskowanie koła kompresji.

W Unisławie w przypadku jakiejkolwiek awarii turbosprężarki możemy liczyć na pomoc mieszczącego się w obrębie Unisławia warsztatu mechanicznego. Każda zregenerowana turbina w Unisławie objęta jest dwunastomiesięczną gwarancją. Cennik za naprawę, remont oraz regenerację turbin w Unisławie widnieje w poniżej zamieszczonej przez nas tabeli.

Układ turbodoładowania po przywróceniu sprawności w warsztacie w Unisławiu

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Unisławiu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Unisławiu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Unisławiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Unisławia 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Unisław 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Unisławiu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Unisław)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Unisławiu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Unisławia do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Unisławia turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
86-260 Unisław Osiedle Leśne Chełmińska UNS01A 53.210720/18.379450 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.