Localizations image

Kod 87-400 Golub-Dobrzyń – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Golubiu-Dobrzyniu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.83

Jesteś z Golubia-Dobrzynia i potrzebujesz zregenerować swoją turbosprężarkę? Serwis regeneracja turbosprężarek pomoże ci w tym! Golub-Dobrzyń jest miastem położonym w województwie kujawsko-pomorskim, jest siedzibą powiatu golubsko-dobrzyńskiego. Założenie miasta przypada na rok 1951. Liczba ludności w mieście to około 17000 osób, natomiast powierzchnia wynosi 7,5 kilometrów kwadratowych, z czego około 47 procent to użytki rolne. Miasto podzielone jest na osiedla takie jak: Stare Miasto, Podzamek, Osiedle Brodnickie, Osiedle Młodych, Osiedle Zwycięstwa, Osiedle Leśne, Osiedle Drwęckie, Osiedle Panorama, Osiedle Sokołowskie, Osiedle Ruziec.


Nowa turbina czy regeneracja w Golubiu-Dobrzynie?

Przez Golub-Dobrzyń przebiegają i krzyżują się drogi wojewódzkie takie jak: wojewódzka 569 (Golub-Dobrzyń → Ciechocin → Dobrzejewice), wojewódzka 554 (Orzechowo → Sierakowo → Kowalewo Pomorskie → Golub-Dobrzyń → Kikół), wojewódzka 534 (GrudziądzWąbrzeźno → Golub-Dobrzyń → Rypin).

Zabytki, jakie warto zobaczyć w tym mieście to przede wszystkim: Zamek w Golubiu-Dobrzyniu z wieku XIV, kościół świętej Katarzyny z wieku XIV, mury obronne w Golubiu-Dobrzyniu, kościół świętej Katarzyny z roku 1823, dom podcieniowy z roku 1771. Miasto prężnie się rozwija, budując i realizując kolejne inwestycje. W związku z rozwojem firm, na drogach pojawia się coraz więcej aut, a w tym aut diesla. Dlatego bardzo ważne jest, aby poza inwestycjami w nowe fabryki i galerie, powstawały miejsca regeneracji turbosprężarek, które przeprowadzą szczegółową diagnostykę i czyszczenie turbo. Dzięki serwisowi regeneracja turbosprężarek, szybko sprawdzisz, że w Golubiu-Dobrzyniu również regeneracja turbosprężarek jest możliwa! W poniższej tabeli znajduje się cennik usług właśnie dla miasta Golub-Dobrzyń.


Regeneracja Turbiny Golub-Dobrzyń
 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Golubiu-Dobrzyniu, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Rynek 26
Kod pocztowy: 87-401 Golub-Dobrzyń
Współrzędne GPS:
N 53° 6' 50.064'' E 19° 3' 19.382''

Turbo przed demontażem na stole w pracowni z Golubia-Dobrzynia Naprawiona turbina samochodowa otrzymana od klienta z Golubia-Dobrzynia

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Golubiu-Dobrzyniu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Golubiu-Dobrzyniu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Golubiem-Dobrzyniem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Golubia-Dobrzynia 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Golub-Dobrzyń 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Golubiu-Dobrzyniu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Golub-Dobrzyń)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Golubiu-Dobrzyniu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Golubia-Dobrzynia do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Golubia-Dobrzynia turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
87-400 Golub-Dobrzyń Osiedle Młodych Henryka Sienkiewicza GDB02N 53.103352/19.052830 Wyszukaj
87-400 Golub-Dobrzyń Osiedle Sokołowskie Stefana Żeromskiego GDB01N 53.103409/19.059410 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.