Localizations image

Zregeneruj turbosprężarkę w (34-735) Niedźwiedziu • 1 warsztatów z Niedźwiedzia

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Potrzebujesz zregenerować swoją turbosprężarkę we wsi Niedźwiedź? W takim razie warto wybrać się do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek w Niedźwiedziu, która jest najlepszą tego typu pracownią w okolicy. Jeśli twoje auto traci nagle moc podczas jazdy, szarpie lub spala zbyt dużą ilość oleju, to może być to objaw uszkodzonej turbosprężarki. Warto zatem udać się do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek, gdzie turbina przejdzie wszystkie testy, aby wykluczyć przyczyny uszkodzenia.


Jak wygląda proces regeneracji turbiny w pracowni w Niedźwiedziu?

Jeśli chodzi o samą wieś Niedźwiedź, to jest ona położona w granicach województwa małopolskiego, w powiecie limanowskim, w gminie Niedźwiedź. Przez okres lat 1833-1919 wieś Niedźwiedź posiadała prawa miejskie. Liczba mieszkańców zamieszkująca wieś Niedźwiedź to około 2730 osób. Jeśli chodzi o atrakcje turystyczne i zabytki wsi Niedźwiedź, to najważniejszym obiektem we wsi jest drewniany kościół pod wezwaniem świętego Sebastiana wybudowany pod koniec XVII wieku oraz nowy kościół parafialny z 1997 roku położony w centrum wsi.

Najbliżej wsi Niedźwiedź przebiega droga krajowa numer 28 (ZatorWadowice → Rabka → Limanowa → Nowy Sącz → GorliceJasłoKrosnoSanok → Kuźmina → Bircza → Przemyśl → Medyka).

Problem uszkodzenia turbo w autach z silnikiem diesla dosięga coraz to większą liczbę mieszkańców, co poniekąd wynika z zaniedbania auta przez użytkowników. Słabej jakości olej, czy też jego całkowity brak, to najgorsze co może spotkać turbosprężarkę. Na szczęście w Niedźwiedziu problemy z uszkodzoną turbiną rozwiązuje specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek, która oferuje wysokiej jakości maszyny do regeneracji i nowe oryginalne części. Oferta pracowni w Niedźwiedziu opiera się na: szczegółową diagnostykę, czyszczenie, regenerację. Cennik dla klientów pracowni w Niedźwiedziu wraz z kosztami za naprawy turbiny znajduje się w tabeli poniżej.

Układ turbodoładowania po wyważaniu na stole w laboratorium w Niedźwiedziu Odpowiednio zregenerowana turbina samochodowa otrzymana od klienta z Niedźwiedzia

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Niedźwiedziu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Niedźwiedziu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Niedźwiedziem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Niedźwiedzia 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Niedźwiedź 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Niedźwiedziu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Niedźwiedź)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Niedźwiedziu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Niedźwiedzia do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Niedźwiedzia turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
34-735 Niedźwiedź Niedźwiedź 358 NED01A 49.624809/20.083990 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.