Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 31-403) Krakowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.83

W jakiej pracowni regeneracji w Krakowie można naprawić turbosprężarkę?

Turbosprężarki w Krakowie można wyremontować w zakładzie zajmującym się regeneracją układów doładowania jak również przedzwonić oraz umówić się na wysyłkę kurierem.

Jak przebiega regeneracja turbo w Krakowie?

 • Wysyłamy turbinę pocztą albo dostarczamy turbinę do pracowni,
 • Systemy doładowania są rozbierane po czym informujemy Klienta o uszkodzeniach turbo,
 • Turbosprężarki są poddawane sprawdzeniu na specjalnym sprzęcie,
 • Części naprawiamy i regenerujemy na specjalistycznych przyrządach,
 • Po odnowieniu sprawności turbosprężarki wysyłamy do zamawiającego.

Jaka jest cena naprawy turbosprężarki w Krakowie?

Cena regeneracji turbin zależny jest od poziomu uszkodzenia części. Test turbosprężarek nie kosztuje nic.

Jak najszybciej doręczyć turbiny do zakładu regeneracji w Krakowie?

Najlepiej jest turbosprężarki dostarczyć do pracowni w Krakowie z pomocą kuriera którego możemy dla Państwa zamówić ale rzecz jasna namawiamy do osobistej wizyty w zakładzie gdzie można sprawdzić jak przebiega naprawa turbosprężarki.

Które turbiny da się poddawać regeneracji w Krakowie?

W zasadzie wszystkie typy turbosprężarek można poddawać renowacji w tym:
 • Turbosprężarki bez VTG,
 • Turbiny VGT – o zmiennej geometrii,
 • Doładowania wielosprężarkowe jak BiTurbo i TwinTurbo.

Jakie są objawy usterki turbosprężarek które można regenerować w Krakowie?

Klasyczne sygnały niesprawności turbiny to:
 • zmniejszone osiągi,
 • czarny dym z wydechu,
 • większe zużycie paliwa,
 • skoki obrotów silnika,
 • problemy z rozruchem.

Dlaczego opłaca się wybrać laboratoria z Krakowa oraz naszą stronę?

Warto wykorzystać nasze usługi gdyż:
 • Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju,
 • Możemy poszczycić się autoryzacjami największych producentów na tynku,
 • Nasza kadra szkolona była w największych ośrodkach szkoleniowych w Europie, a nasz sprzęt to dedykowane maszyny,
 • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji,
 • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny,
 • Pracujemy jedynie z oryginalnymi częściami zamiennymi.

Dzięki serwisowi Regeneracja Turbosprężarek w Krakowie bez problemu znajdziesz serwis zajmujący się naprawą turbosprężarek samochodowych i regeneracją turbin. Kraków to miasto o bardzo długiej historii, która rozpoczyna się na długo przed chrześcijańskimi początkami Państwa Polskiego. Założone jeszcze przed IX wiekiem miasteczko, nieprzerwanie od zjazdu gnieźnieńskiego jest siedzibą i stolicą diecezji krakowskiej, a od roku 1925 archidiecezji i metropolii. Kraków posiada bardzo ważne znaczenie zarówno gospodarcze, jak i naukowe, kulturalne i polityczne, jest drugim co do wielkości miastem Polski. Kraków jest miastem na prawach powiatu i sąsiaduje z takimi powiatami jak: powiat wielicki, powiat krakowski oraz nie bezpośrednio, ale w niewielkiej odległości powiatem proszowickim, bocheńskim, powiatem myślenickim oraz powiatem wadowickim. W Krakowie działają takie instytucje jak Uniwersytet Jagielloński, oddziały Państwowego Instytutu Badawczego, Centrum Kontrwywiadu NATO, Archiwa Narodowe, Dowództwo Sił Specjalnych RP i wiele, wiele innych placówek o znaczeniu krajowym.


Kraków a regeneracja turbosprężarki?

W tak dużym mieście nie mogłoby zabraknąć specjalistów naprawiających turbosprężarki, dokładne ich adresy znajdziesz na stronie Regeneracja Turbosprężarek. Kraków to miasto zlokalizowane w województwie małopolskim, posiadające prawa powiatu i pełniące funkcję centrum administracyjnego, kulturalnego, naukowego oraz gospodarczego. Jest drugim co do wielkości miastem w kraju, liczącym ponad 767 tysięcy mieszkańców. Położone jest na zbiegu kilku krain geograficznych: Bramy Krakowskiej, Kotliny Oświęcimskiej, Kotliny Sandomierskiej oraz Pogórza Zachodniobeskidzkiego. Położenie Krakowa oraz jego bogatą ofertę zabytków sprawia, że jest bazą wycieczek.

 

 

W latach 2014-2015 miasto Kraków zdobyło nagrody Zoover Award jako najlepszego europejskiego miasta dla turystów. Głównymi atrakcjami turystycznymi w Krakowie są: Zamek Królewski na Wawelu, Katedra Wawelska, Kościół Mariacki, Sukiennice, Kopiec Kościuszki oraz Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego. W Krakowie znajduje się również ogromna liczba tras turystycznych, na przykład: Trasa Świętego Stanisława, Trasa Nowohucka oraz Trasa Zabytków Żydowskich.

Poza tym Kraków jest ważnym węzłem komunikacyjnym, a przez miasto przebiegają takie drogi krajowe i wojewódzkie jak: ekspresowa S7 (Straszyn → Gdańsk → Nowy Dwór Gdański → Elbląg → OstródaOlsztynekNidzicaMławaPłońskZakroczymNowy Dwór MazowieckiŁomiankiWarszawaGrójec → Radom → Skarżysko-KamiennaSuchedniów → Kielce → ChęcinyJędrzejów → Kraków → Myślenice → Lubień → Rabka), ekspresowa S52 (Cieszyn → Bielsko-Biała → Głogoczów → Kraków), autostrada A4 (Jędrzychowice → ZgorzelecBolesławiecLegnica → Wrocław → Prądy → Krapkowice → Gliwice → Ruda Śląska → Chorzów → Katowice → Mysłowice → JaworznoChrzanówTrzebinia → Kraków → Wieliczka → Szarów → BochniaBrzesko → Tarnów → Dębica → Rzeszów → ŁańcutJarosław → Korczowa), krajowa 7 (Żukowo → Gdańsk → Elbląg → Ostróda → Olsztynek → Mława → Płońsk → Warszawa → Janki → Radom → Skarżysko-Kamienna → Jędrzejów → Kraków → Rabka → Chyżne), krajowa 44 (Gliwice → Mikołów → Tychy → OświęcimZatorSkawina → Kraków), krajowa 79 (Warszawa → KozieniceZwoleńSandomierzPołaniec → Kraków → Trzebinia → Chrzanów → Jaworzno → Katowice → Chorzów → Bytom), krajowa 94 (Zgorzelec → Bolesławiec → Chojnów → Legnica → Prochowice → Wrocław → Brzeg → Opole → Strzelce OpolskieToszekPyskowice → Bytom → BędzinSosnowiec → Dąbrowa Górnicza → Olkusz → Kraków → Wieliczka → Targowisko → Bochnia → Brzesko → Wojnicz → Tarnów → Pilzno → Dębica → Ropczyce → Rzeszów → Łańcut → Jarosław → Radymno → Korczowa) oraz wojewódzkie 776 (Kraków → ProszowiceKazimierza WielkaBusko-Zdrój), 780 (Kraków → AlwerniaChełmekChełm Śląski) i 794 (Koniecpol → Lelów → Pradła → PilicaWolbromSkała → Kraków).

Jak widać, Kraków jest doskonałym węzłem komunikacyjnym, stąd na owych drogach nie brakuje samochodów osobowych i ciężarowych, w których w większości zamontowana jest turbosprężarka. Posiadanie turbo to idealne rozwiązanie, dzięki niemu pojazdy mają zwiększoną moc przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów jego eksploatacji. Bolączką posiadaczy turbodoładowania jest jednak wysoka jego podatność na uszkodzenia. Nawet przy najdoskonalszym sposobie jego użytkowanie, pamiętaniu o wymianie oleju oraz filtra powietrza może kiedyś dojść do awarii turbo. Co wtedy? Najlepszym rozwiązaniem przy usterce turbiny, będzie oddanie jej do regeneracji. Proces regeneracji jest w stanie przywrócić turbo jego fabryczne osiągi, za niewysoką cenę. Koszt naprawy turbosprężarki to zwykle kwota mieszcząca się w przedziale od 500 do 1200 złotych zaś chcąc kupić nową turbinę, musimy liczyć się z wydatkiem wynoszącym niekiedy 5000 złotych.

Cennik usług w Krakowie, do których należą: rozbiórka turbo, czyszczenie turbo, regeneracja turbosprężarki oraz montaż i demontaż turbiny widnieje w tabeli poniżej.

Kraków jest nazywany stołecznym miastem, mimo iż nie pełni funkcji stolicy Polski już przeszło 400 lat, jednak jest bardzo szanowany na arenie krajowej i międzynarodowej, a swoją siedzibę znajduje to wiele poważnych prywatnych i państwowych przedsiębiorstw. Nie inaczej jest w przypadku pracowni zajmujących się naprawą i regeneracją turbosprężarek samochodowych, obecnie elementów niezbędnych w każdym samochodzie z silnikiem diesla. Turbosprężarki to elementy w konstrukcji samochodu wykonane bardzo precyzyjnie i wyjątkowo dokładnie co podyktowane jest koniecznością wykonywania pracy w bardzo trudnych warunkach. Prędkości, jakie osiąga turbosprężarka i temperatury, w jakich pracuje, sprawiają, że musi być ona wykonana, wyważona i poskładana wyjątkowo precyzyjnie i jakiekolwiek uchybienia eliminują możliwość jej właściwej pracy. Dlatego też wybór zakładu, w którym oddamy naszą turbosprężarkę do regeneracji, powinien dokonany zostać z odpowiednią pieczołowitością. Między innymi dlatego też zebraliśmy wszystkie warsztaty z Krakowa i podzieliliśmy je według lokalizacji. Poniżej również znaleźć można cennik najtańszych usług z Krakowa.


Regeneracja Turbiny KrakówSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Krakowie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Westerplatte 20
Kod pocztowy: 30-001, Kraków
Współrzędne GPS:
N 50° 3' 34.95'' E 19° 56' 33.124''

lub

Ulica: Beskidzka 30
Kod pocztowy: 30-634 Kraków

Turbo po przygotowaniu w autoryzowanym serwisie w Krakowie Naprawione odpowiednią metodą urządzenie turbo przesłane do pracowni z Krakowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Krakowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Krakowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Krakowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Krakowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kraków 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Krakowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kraków)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Krakowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Krakowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Krakowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
31-403 Kraków Prądnik Czerwony Aleja 29 Listopada KRA824 50.091270/19.960039 Wyszukaj
31-403 Kraków Aleja 3 Maja KRA02B 50.060371/19.921419 Wyszukaj
31-403 Kraków Czyżyny - Czyżyny Aleja Pokoju KRA01AP 50.068958/20.013399 Wyszukaj
31-403 Kraków Krowodrza Armii Krajowej KRA05MP 50.070999/19.900101 Wyszukaj
31-403 Kraków Bronowice Małe Balicka KRA24A 50.081402/19.882490 Wyszukaj
31-403 Kraków Bieżanów Bieżanowska KRA01N 50.018291/20.034960 Wyszukaj
31-403 Kraków Podgórze Duchackie Adama Bochenka KRA20A 50.011398/19.975321 Wyszukaj
31-403 Kraków Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego KRA31A 50.087139/19.985069 Wyszukaj
31-403 Kraków Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego KRA07MP 50.084679/19.974100 Wyszukaj
31-403 Kraków Krowodrza Bratysławska KRA23A 50.084110/19.935659 Wyszukaj
31-403 Kraków Władysława Broniewskiego KRA12N 50.086658/20.018360 Wyszukaj
31-403 Kraków Krowodrza Bronowicka KRA846 50.076660/19.903851 Wyszukaj
31-403 Kraków Witolda Budryka KRA09A 50.068691/19.906811 Wyszukaj
31-403 Kraków Czyżyny - Czyżyny Ciepłownicza V-KRK5 50.067921/20.011150 Wyszukaj
31-403 Kraków Nowy Bieżanów Mieczysławy Ćwiklińskiej KRA01G 50.015499/20.020960 Wyszukaj
31-403 Kraków Nowy Bieżanów Mieczysławy Ćwiklińskiej KRA09AP 50.015011/20.021999 Wyszukaj
31-403 Kraków Nowy Bieżanów Mieczysławy Ćwiklińskiej KRA15A 50.014969/20.022249 Wyszukaj
31-403 Kraków Witkowice Dożynkowa KRA34A 50.101799/19.946190 Wyszukaj
31-403 Kraków Osiedle Dywizjonu 303 KRA02MP 50.087101/20.004999 Wyszukaj
31-403 Kraków Forteczna KRA36A 49.999809/19.912210 Wyszukaj
31-403 Kraków Olsza II Gdańska KRA06A 50.081501/19.958031 Wyszukaj
31-403 Kraków Grażyny KRA18A 50.089272/19.948759 Wyszukaj
31-403 Kraków Osiedle Ruczaj-Zaborze Generała Stefana Grota-Roweckiego KRA23N 50.029121/19.912590 Wyszukaj
31-403 Kraków Osiedle na Stoku Osiedle Na Stoku KRA09N 50.096180/20.051050 Wyszukaj
31-403 Kraków Nowy Bieżanów Erazma Jerzmanowskiego KRA08B 50.011101/20.009541 Wyszukaj
31-403 Kraków Azory Josepha Conrada KRA02A 50.088959/19.902340 Wyszukaj
31-403 Kraków Azory Josepha Conrada KRA01MP 50.086491/19.893841 Wyszukaj
31-403 Kraków Rogatka Warszawska Aleja 29 Listopada KRA05B 50.077381/19.947901 Wyszukaj
31-403 Kraków Wola Duchacka Generała Henryka Kamieńskiego KRA08A 50.027760/19.961559 Wyszukaj
31-403 Kraków Osiedle Podwawelskie Kapelanka KRA32A 50.040009/19.924650 Wyszukaj
31-403 Kraków Osiedle Podwawelskie Kapelanka KRA11AP 50.044380/19.921659 Wyszukaj
31-403 Kraków Osiedle Podwawelskie Kapelanka KRA02C 50.037991/19.925320 Wyszukaj
31-403 Kraków Zakrzówek Kapelanka KRA02N 50.033070/19.923071 Wyszukaj
31-403 Kraków Piasek Stefana Batorego POP-KRA21 50.066761/19.929390 Wyszukaj
31-403 Kraków Osiedle Oficerskie Jana Kasprowicza POP-KRA85 50.068298/19.967550 Wyszukaj
31-403 Kraków Kazimierza Wielkiego KRA120 50.074791/19.910130 Wyszukaj
31-403 Kraków Osiedle Oficerskie Kielecka KRA05N 50.066471/19.962500 Wyszukaj
31-403 Kraków Mogiła Klasztorna KRA14N 50.059830/20.050600 Wyszukaj
31-403 Kraków Osiedle Ruczaj-Zaborze Kobierzyńska KRA991 50.023350/19.910570 Wyszukaj
31-403 Kraków Osiedle Ruczaj-Zaborze Kobierzyńska POP-KRA102 50.023048/19.909950 Wyszukaj
31-403 Kraków Kobierzyn Kobierzyńska KRA09MP 50.018921/19.906780 Wyszukaj
31-403 Kraków Osiedle Ruczaj-Zaborze Kobierzyńska KRA19AP 50.031040/19.918501 Wyszukaj
31-403 Kraków Kobierzyn Komuny Paryskiej KRA29A 50.006081/19.897619 Wyszukaj
31-403 Kraków Zwierzyniec Józefa Korzeniowskiego KRA06B 50.061878/19.889009 Wyszukaj
31-403 Kraków Ogrody Koszykarska KRA20N 50.048908/19.987659 Wyszukaj
31-403 Kraków Łobzów Królewska KRA03E 50.006592/19.873199 Wyszukaj
31-403 Kraków Krowodrza Krowoderskich Zuchów KRA18AP 50.089191/19.926800 Wyszukaj
31-403 Kraków Łobzów Aleja Kijowska KRA30A 50.073120/19.915899 Wyszukaj
31-403 Kraków Królewska KRA14AP 50.073399/19.915421 Wyszukaj
31-403 Kraków Zwierzyniec Królowej Jadwigi KRA21A 50.065331/19.877190 Wyszukaj
31-403 Kraków Bielany Księcia Józefa KRA28A 50.043480/19.820040 Wyszukaj
31-403 Kraków Kuźnicy Kołłątajowskiej KRA21N 50.098640/19.959070 Wyszukaj
31-403 Kraków Płaszów Lipska KRA05A 50.040112/19.984461 Wyszukaj
31-403 Kraków Prądnik Czerwony Lublańska KRA984 50.084549/19.962290 Wyszukaj
31-403 Kraków Prądnik Czerwony Lublańska KRA07AP 50.086590/19.974470 Wyszukaj
31-403 Kraków Drożdżownia Księdza Prałata Mariana Łaczka KRA25N 50.010490/20.026220 Wyszukaj
31-403 Kraków Podgórze Duchackie Łużycka POP-KRA69 50.012791/19.970970 Wyszukaj
31-403 Kraków Józefa Mackiewicza KRA553 50.094219/19.947109 Wyszukaj
31-403 Kraków Józefa Mackiewicza POP-KRA68 50.094051/19.946800 Wyszukaj
31-403 Kraków Tadeusza Makowskiego KRA40A 50.087978/19.919029 Wyszukaj
31-403 Kraków Dłubnia Kornela Makuszyńskiego KRA26N 50.089409/20.039249 Wyszukaj
31-403 Kraków Wola Duchacka Malborska KRA10AP 50.026619/19.976450 Wyszukaj
31-403 Kraków Marii Konopnickiej KRA18N 50.076580/20.014641 Wyszukaj
31-403 Kraków Podgórze Orawska KRA04B 50.040112/19.936871 Wyszukaj
31-403 Kraków Janusza Meissnera KRA16N 50.073059/19.980280 Wyszukaj
31-403 Kraków Sidzina Mieczysława Wrony KRA33A 49.988430/19.870470 Wyszukaj
31-403 Kraków Wieczysta Mogilska KRA148 50.068878/19.979429 Wyszukaj
31-403 Kraków Mogilska KRA06MP 50.066399/19.972200 Wyszukaj
31-403 Kraków Myślenicka KRA03MP 49.994030/19.946680 Wyszukaj
31-403 Kraków Myślenicka POP-KRA15 49.991779/19.945820 Wyszukaj
31-403 Kraków Olszanica Zjazd Rogoziany KRA01B 50.073559/19.807320 Wyszukaj
31-403 Kraków Norymberska KRA26A 50.030022/19.912340 Wyszukaj
31-403 Kraków Nowohucka KRA04MP 50.058220/19.999729 Wyszukaj
31-403 Kraków Osiedle Dywizjonu 303 Generała Leopolda Okulickiego KRA11A 50.093079/20.022280 Wyszukaj
31-403 Kraków Osiedle Dywizjonu 303 Generała Leopolda Okulickiego KRA15AP 50.093342/20.023960 Wyszukaj
31-403 Kraków Krowodrza Opolska KRA011 50.091030/19.929899 Wyszukaj
31-403 Kraków Bolesława Orlińskiego KRA10N 50.081760/19.999741 Wyszukaj
31-403 Kraków Osiedle Kazimierzowskie POP-KRA51 50.087528/20.021811 Wyszukaj
31-403 Kraków Mistrzejowice - Osiedle Kombatantów osiedle Kombatantów KRA012 50.089130/20.003990 Wyszukaj
31-403 Kraków Os. Teatralne POP-KRA89 50.081509/20.032391 Wyszukaj
31-403 Kraków Bieńczyce - Osiedle Złotej Jesieni osiedle Złotej Jesieni POP-KRA91 50.089710/20.027109 Wyszukaj
31-403 Kraków Osiedle 2. Pułku Lotniczego KRA552 50.077801/20.012360 Wyszukaj
31-403 Kraków Kleparz Pawia KRA19A 50.066750/19.945570 Wyszukaj
31-403 Kraków Olsza II Pilotów KRA17AP 50.077820/19.969410 Wyszukaj
31-403 Kraków Olsza II Pilotów KRA132 50.078972/19.970989 Wyszukaj
31-403 Kraków Senatorska KRA947 50.054691/19.919580 Wyszukaj
31-403 Kraków Grzegórzki - Grzegórzki Podgórska KRA139 50.051689/19.953920 Wyszukaj
31-403 Kraków Gęsia KRA03N 50.054680/19.955759 Wyszukaj
31-403 Kraków Dziekanowice Powstańców KRA13MP 50.093899/19.966410 Wyszukaj
31-403 Kraków Podgórze Powstańców Wielkopolskich KRA09B 50.044270/19.967470 Wyszukaj
31-403 Kraków Podgórze Powstańców Wielkopolskich KRA16AP 50.044281/19.967520 Wyszukaj
31-403 Kraków Podgórze Powstańców Wielkopolskich KRA136 50.043510/19.969460 Wyszukaj
31-403 Kraków Przegorzały Jodłowa KRA27N 50.047619/19.871639 Wyszukaj
31-403 Kraków Zabłocie Przemysłowa KRA01E 50.048561/19.960140 Wyszukaj
31-403 Kraków Grzegórzki - Osiedle Oficerskie Rakowicka KRA124 50.068939/19.954309 Wyszukaj
31-403 Kraków Czarna Wieś Władysława Reymonta KRA35A 50.065769/19.914520 Wyszukaj
31-403 Kraków Łobzów Nawojki KRA27A 50.069759/19.905951 Wyszukaj
31-403 Kraków Borek Fałęcki Rynek Fałęcki KRA02E 50.018242/19.923120 Wyszukaj
31-403 Kraków Podgórze Rynek Podgórski POP-KRK2 50.045040/19.949440 Wyszukaj
31-403 Kraków Pychowice Skalica KRA24N 50.032261/19.896120 Wyszukaj
31-403 Kraków Łęg Sołtysowska KRA13N 50.064301/20.019819 Wyszukaj
31-403 Kraków Osiedle Bohaterów Września Srebrnych Orłów KRA03A 50.094398/20.010771 Wyszukaj
31-403 Kraków Kurdwanów Stanisława Stojałowskiego KRA12MP 50.004990/19.950590 Wyszukaj
31-403 Kraków Kurdwanów Stanisława Stojałowskiego KRA03C 50.006279/19.945669 Wyszukaj
31-403 Kraków Prądnik Czerwony Strzelców KRA16A 50.097542/19.973669 Wyszukaj
31-403 Kraków Prądnik Czerwony Strzelców KRA07A 50.090080/19.974400 Wyszukaj
31-403 Kraków Gaj Majora Sucharskiego KRA15N 50.015640/20.053040 Wyszukaj
31-403 Kraków Kleparz Pędzichów POP-KRK3 50.071239/19.939310 Wyszukaj
31-403 Kraków Prokocim Księdza Piotra Ściegiennego KRA08N 50.017231/19.999241 Wyszukaj
31-403 Kraków Podgórze Księdza Józefa Tischnera KRA22N 50.028179/19.941710 Wyszukaj
31-403 Kraków Juliana Tokarskiego KRA41A 50.067982/19.901159 Wyszukaj
31-403 Kraków Mateczny Wadowicka KRA546 50.034359/19.940100 Wyszukaj
31-403 Kraków Prokocim Wielicka KRA07N 50.021839/19.982809 Wyszukaj
31-403 Kraków Bieżanów-Prokocim - Rżąka Wielicka KRA12A 50.014172/19.996880 Wyszukaj
31-403 Kraków Podgórze Wielicka KRA04N 50.038750/19.965820 Wyszukaj
31-403 Kraków Podgórze Wielicka KRA253 50.033379/19.969410 Wyszukaj
31-403 Kraków Podgórze Duchackie Witosa KRA25A 50.011841/19.962469 Wyszukaj
31-403 Kraków Władysława Broniewskiego KRA01A 50.085930/20.018841 Wyszukaj
31-403 Kraków Azory Józefa Wybickiego KRA06N 50.083939/19.927460 Wyszukaj
31-403 Kraków Borek Fałęcki Zakopiańska KRA547 50.013069/19.927660 Wyszukaj
31-403 Kraków Łagiewniki Siostry Faustyny KRA10MP 50.021690/19.933260 Wyszukaj
31-403 Kraków Łagiewniki Zakopiańska KRA03B 50.018139/19.931931 Wyszukaj
31-403 Kraków Aleja Jana Pawła II KRA944 50.079830/19.994030 Wyszukaj
31-403 Kraków Aleja Ignacego Daszyńskiego KRA17N 50.058159/19.949800 Wyszukaj
31-403 Kraków Aleja Jana Pawła II KRA38A 50.071911/20.025209 Wyszukaj
31-403 Kraków Łęg Aleja Jana Pawła II KRA02AP 50.071812/20.028500 Wyszukaj
31-403 Kraków Mogiła Aleja Jana Pawła II KRA549 50.071899/20.028641 Wyszukaj
31-403 Kraków Aleja Pokoju KRA11N 50.065491/19.993540 Wyszukaj
31-403 Kraków Aleja Pokoju KRA435 50.064480/19.999399 Wyszukaj
31-403 Kraków os. Jagiellońskie KRA37A 50.084171/20.027201 Wyszukaj
31-403 Kraków Mistrzejowice - Osiedle Kombatantów osiedle Kombatantów KRA14A 50.090488/20.005341 Wyszukaj
31-403 Kraków Osiedle Niepodległości KRA04AP 50.080070/20.021040 Wyszukaj
31-403 Kraków Franciszka Kniaźnina KRA39A 50.088322/19.993490 Wyszukaj
31-403 Kraków Osiedle Piastów KRA10A 50.101910/20.013399 Wyszukaj
31-403 Kraków Osiedle Złotego Wieku Osiedle Złotego Wieku KRA07B 50.096840/20.001579 Wyszukaj

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.