Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w 32-566 Alwerni • Wyszukaj najlepszy warsztat z Alwerni

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja i naprawa turbin w mieście Alwernia dostępna od ręki! Wszystko to w Alwerni w autoryzowanym warsztacie regeneracji turbosprężarek. Do warsztatu w Alwerni najczęściej trafiają turbiny uszkodzone w wyniku: braku oleju, zanieczyszczeń w oleju i układzie olejowym, niewłaściwego eksploatowania. Dzięki specjalistycznym maszynom warsztat jest w stanie zregenerować każdą turbinę, a dodatkowo używa do tego nowych części prosto od producenta. Dlaczego ceny nowych turbin i regenerowanych tak bardzo się różnią? Związane jest to z tym że nowa turbina musi być produkowana z drogiego wytrzymałego materiału, natomiast w turbinie regenerowanej wymienia się tylko niektóre części, które tego wymają.


Warsztat regeneracji turbosprężarek w Alwerni i regeneracja?

Samo miasto Alwernia położone jest w granicach województwa małopolskiego, w powiecie chrzanowskim, nad rzeką Regulką, zalicza się do aglomeracji krakowskiej i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Alwernia. Powierzchnia Alwerni to około 8,9 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3400 osób. Nazwa miasta Alwernia pochodzi od toskańskiej góry La Verna, na której Franciszek z Asyżu w 1224 roku otrzymał stygmaty. Alwernia została założona w roku 1616 przez Krzysztofa Korcńskiego. Alwernia swoje prawa miejskie uzyskała w roku 1778, niestety utraciła je w roku 1784, ponownie odzyskała je w roku 1808 i utraciła ponownie w 1868, ostatecznie po jeszcze jednej utracie odzyskała je w 1993 roku. Do najcenniejszych zabytków Alwerni zalicza się: zespół klasztorny bernardynów, kaplicę świętego Floriana, drewniany dok z 1823 roku zlokalizowany nas Rynku, drewniany dom z ogrodem z 1791 roku na Rynku.

Przez Alwernię przebiega droga wojewódzka numer 780 (Kraków → Alwernia → ChełmekChełm Śląski). Dodatkowo obok Alwerni przebiega autostrada A4 (Jędrzychowice → ZgorzelecBolesławiec → Legnica → Wrocław → Prądy → Krapkowice → Gliwice → Ruda Śląska → Chorzów → Katowice → MysłowiceJaworznoChrzanówTrzebinia → Kraków → Wieliczka → Szarów → BochniaBrzeskoTarnówDębica → Rzeszów → ŁańcutJarosław → Korczowa).

Jako że Alwernia jest głównie ośrodkiem przemysłu, turystyki i wypoczynku, to na drogach miasta nie brakuje aut. Dlatego też informacja o autoryzowanym warsztacie regeneracji turbosprężarek w mieście jest przydatna dla posiadaczy diesli z miasta i okolic. Dla rozeznania w cenach w tabeli poniżej został zamieszczony cennik wraz ze szczegółowymi cenami za poszczególne usługi.

Turbosprężarka po serwisie w laboratorium z Alwerni Wyczyszczona oraz w pełni naprawiona turbina z Alwerni

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Alwerni

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Alwerni 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Alwernią 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Alwerni 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Alwernia 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Alwerni 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Alwernia)

Opis

Loader

W Alwerni nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Alwerni do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Alwerni turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
32-566 Alwernia Cupel Marii Skłodowskiej-Curie ALW02MP 50.065868/19.542450 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.