Localizations image

Regeneracja turbosprężarki • (kod pocztowy 26-706) Brzezinki Stare • Naprawa turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Najlepsze miejsce do regeneracji turbin we wsi Brzezinki Stare to autor warsztat regeneracji turbosprężarek. Dlaczego akurat ten właśnie warsztat w Brzezinkach Starych? Wynika to przede wszystkim z wysokiej jakości usług świadczonych przez serwis z Brzezinek Starych, która wynika z posiadania specjalistycznych maszyn do regeneracji i faktu, że firma regeneruje turbiny tylko przy użyciu nowych oryginalnych części, co pozwala przywrócić turbinie fabryczne osiągi. Jakby plusów warsztatu w Brzezinkach Starych było mało, to warto też dodać, że firma udziela dwunastomiesięcznej gwarancji na zregenerowaną turbinę bez limitu kilometrów, co jest bardzo istotne, bo jak wiadomo, turbiny te nie są nowe, a więc wszystko się może wydarzyć.


Gdzie w Brzezinkach Starych można zregenerować uszkodzoną turbinę?

Jeśli chodzi o informacje na temat wsi Brzezinki Stare, to jest ona położona w granicach województwa mazowieckiego, w powiecie zwoleńskim, w gminie Tczów. Wieś Brzezinki Stare aktualnie liczy w swoich granicach około 500 mieszkańców. W latach 1975-1998 wieś Brzezinki Stare zaliczana była do granic województwa radomskiego.

Niedaleko wsi Brzezinki Stare biegnie droga krajowa numer 79 (Warszawa → KozieniceZwoleńSandomierzPołaniec → Kraków → TrzebiniaChrzanów → Jaworzno → Katowice → Chorzów → Bytom).

Brzezinki Stare posiadają dobre połączenia drogowe, co wiąże się z bardzo dużą liczbą aut, a w tym diesli na drogach miasta. Oferta warsztatu w Brzezinkach Starych obejmuje: diagnostykę, czyszczenie, regulację i regenerację turbin. Turbiny wychodzące z warsztatu w Brzezinkach Starych otrzymują również roczną gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów. Cennik dla klientów warsztatu w Brzezinkach Starych wraz z szacowanymi kosztami za naprawy znajduje się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbo - Naprawa Turbosprężarek Brzezinki Stare
 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Brzezinkach Starych, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Tczów 124
Kod pocztowy: 26-706 Tczów
Współrzędne GPS:
51°19'33.9"N 21°26'29.5"E

Turbina po serwisie w specjalistycznej pracowni w Brzezinkach Starych Turbina po remoncie otrzymana z Brzezinek Starych

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Brzezinkach Starych

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Brzezinkach Starych 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Brzezinkami Starymi 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Brzezinek Starych 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Brzezinki Stare 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Brzezinkach Starych 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Brzezinki Stare)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.