Localizations image

Kod 39-300 Wola Mielecka – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Woli Mieleckiej

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.57

Szukasz miejsca regeneracji turbin we wsi Wola Mielecka? Takie usługi na najwyższym poziomie w Woli Mieleckiej wykonuje autoryzowany warsztat regeneracji turbosprężarek. Jeśli jadąc autem przez Wolę Mielecką, słyszysz gwizd, świst, stukanie lub z auta leci czarny dym, nie czekaj i wybierz się do warsztatu, gdyż może to być uszkodzona turbina. Zastanawiasz się, dlaczego ceny nowych turbin w pracowniach i warsztatach są o wiele wyższe od turbin regenerowanych? Wynika to z wysokiej ceny materiału, z jakiego wykony jest korpus turbiny, który musi być odporny na ciężkie warunki, w jakich pracuje turbina.


Nowa turbosprężarka czy też regeneracja w warsztacie w Woli Mieleckiej?

Jeśli chodzi o wieś Wola Mielecka, to jest ona położona w granicach województwa podkarpackiego, w powiecie mieleckim, w gminie Mielec. Wieś Wola Mielecka jest siedzibą sołectwa Wola Mielecka. We wsi Wola Mielecka mieszka aktualnie około 2060 mieszkańców. Niedaleko wsi Wola Mielecka leżą miasta takie jak: Rzeszów (60 kilometrów), Tarnów (50 kilometrów), Tarnobrzeg (30 kilometrów).

Przez wieś Wola Mielecka przebiega droga wojewódzka numer 984 (Lisia GóraRadomyśl WielkiMielec).

Mimo że wieś Wola Mielecka ma starodawne tradycje, to przecież aut tu nie brakuje, to też właśnie dlatego warsztat mimo to cieszy się dużym zainteresowaniem. Ze względu na to, że warsztat w Woli Mieleckiej, to jedyne takie miejsce w okolicy, to proponuje on najlepsze ceny dla swoich mieszkańców za regenerację, dlatego też klienci bardzo cenią sobie właśnie tę firmę. Cennik dla wsi Wola Mielecka, który zawiera ceny za usługi takie jak: diagnostyka, czyszczenie, regeneracji turbin został zamieszczony poniżej.


Regeneracja Turbo - Naprawa Turbosprężarek Wola MieleckaSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Woli Mieleckiej, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Pisarka 17a
Kod pocztowy: 39-302 Mielec
Współrzędne GPS:
50°17'49.9"N 21°25'07.9"E

Układ doładowania przed montażem na stole w pracowni z Woli Mieleckiej

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Woli Mieleckiej

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Woli Mieleckiej 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Wolą Mielecką 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Woli Mieleckiej 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Wola Mielecka 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Woli Mieleckiej 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Wola Mielecka)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.