Localizations image

Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin - Sawin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.63

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą regeneracji turbosprężarek przez naszą firmę. Prowadzimy specjalistyczną pracownię regeneracji turbosprężarek, która wyposażona została w najnowsze na rynku wyważarki niskoobrotowe oraz wysokoobrotowe firmy Schenck. Dzięki tym urządzeniom oraz wiedzy pracowników, wynik końcowy wyważania i doważania jest nie rzadko lepszy, od fabrycznie nowych turbosprężarek! Wszystkie turbosprężarki są dokładnie czyszczone w myjkach wysokociśnieniowych, piaskowanie w dwóch piaskarkach oraz w myjce ultradźwiękowej. Nasi pracownicy oceniają uszkodzenia, a następnie składają turbosprężarkę, wyłącznie na częściach wysokiej jakości. Do każdej zregenerowanej turbosprężarki dołączany jest protokół wyważania oraz 12 – miesięczna gwarancja bez limitu przejechanych kilometrów. Pragniemy polecić Państwu wysłanie turbosprężarki do naszej firmy przy użyciu kuriera, co znacząco obniży koszt dostarczenia uszkodzonej części. Jeśli chcą do nas Państwo przyjechać osobiście, polecamy kierować się na Warszawę, jadąc przez Ostródę, Mławę i Płońsk, z Warszawy przez Radom, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, aż do Stalowej Woli. Więcej informacji odnośnie adresu jak i kontaktu z nami, znajdą Państwo w zakładce Kontakt na naszej stronie internetowej.


Regeneracja Turbo - Naprawa Turbosprężarek SawinSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Sawinie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Rynek 17a
Kod pocztowy: 22-107 Sawin
Współrzędne GPS:
51°16'27.3"N 23°25'58.2"E

Układ turbodoładowania po regeneracji na stole w pracowni z Sawina

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Sawinie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Sawinie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Sawinem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Sawina 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Sawin 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Sawinie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Sawin)

Opis

Loader

W tym momencie w wyszukanej przez Ciebie lokalizacji nie ma włączonych żadnych profili mechaników. Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń.

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.