Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek w 0 warsztatach w Chomranicach (kod 33-394)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.88

Regeneracja i naprawa turbosprężarek we wsi Chomranice w najlepszej cenie w okolicy! Wszystko to w Chomranicach w specjalistycznym serwisie regeneracji turbosprężarek. Jeśli zastanawiasz się, czy wybrać nową turbinę, czy też oddać starą do regeneracji w serwisie w Chomranicach, to polecamy wybrać opcję regeneracji turbosprężarek. Często do serwisu w Chomranicach trafiają turbiny uszkodzone z powodów takich jak: brak oleju, zanieczyszczenia w oleju, nieregularna wymiana oleju, niewłaściwa eksploatacja.


W Chomranicach usługę regeneracji turbiny świadczy specjalistyczny serwis

Jeśli chodzi o samą wieś Chomranice, to jest ona położona w granicach województwa małopolskiego, w powiecie nowosądeckim, w gminie Chełmiec. Wieś Chomranice liczy około 970 mieszkańców. W okresie lat 1975-1998 wieś Chomranice należała administracyjnie do granic województwa nowosądeckiego. Pierwsze wzmianki na temat wsi Chomranice pochodzą z roku 1316, a do zabytków wsi można zaliczyć kościół parafialny pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny wybudowany w roku 1692 w stylu barkowym.

Niedaleko wsi Chormanice biegnie droga krajowa numer 28 (ZatorWadowice → Rabka → Limanowa → Nowy Sącz → GorliceJasłoKrosnoSanok → Kuźmina → Bircza → Przemyśl → Medyka).

Jeśli masz uszkodzoną turbinę w Chomranicach, to wybierz się do specjalistycznego serwisu regeneracji turbosprężarek, który powstał w mieście ze względu na bardzo dużą liczbę aut na drogach, a w tym diesli, co jest związane z bardzo dobrymi połączeniami drogowymi z innymi miastami. Do usług serwisu w Chomranicach zalicza się: szczegółową diagnostykę, czyszczenie i regenerację turbin, a także wyważanie zmiennej geometrii. Cennik dla wsi Chomranice wraz z szacowanymi kosztami za naprawy znajduje się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny ChomraniceSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Chomranicach, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Męcina 275
Kod pocztowy: 34-654, Męcina
Współrzędne GPS:
N 49° 40' 42.347'' E 20° 33' 14.218''

Turbo po regeneracji w profesjonalnym serwisie w Chomranicach Naprawione przez profesjonalistów urządzenie turbo z Chomranic

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Chomranicach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Chomranicach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Chomranicami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Chomranic 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Chomranice 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Chomranicach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Chomranice)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.