Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Czaplinkiem (kod pocztowy 78-550) i w Czaplinku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.93

Czy wiesz, że w Czaplinku zregenerujesz swoją turbinę w najlepszej cenie w okolicy? Wszystko to w specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek w Czaplinku. Pracownia powstała tu z powodu coraz częstszych uszkodzeń turbo, które spowodowane są na przykład brakiem oleju silnikowego, uszkodzeniem z powodu ciała obcego lub z powodu dużej ilości zanieczyszczeń w układzie olejowym. Regeneracja turbin to skomplikowany proces, który wymaga specjalistycznych maszyn, które pracownia w Czaplinku posiada.


Profesjonalna regeneracja uszkodzonych turbin w Czaplinku

Miasto Czaplinek położone jest w granicach województwa zachodniopomorskiego, w powiecie drawskim, między jeziorami Drawsko i Czaplino i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Czaplinek. Czaplinek znajduje się w odległości około 125 kilometrów od Szczecina, 95 kilometrów od Koszalina i około 65 kilometrów od Piły. Najstarsze ślady osadnictwa w Czaplinku pochodzą sprzed około 2500 lat. Czaplinek prawa miejskie uzyskał w roku 1291 i należało do państwa polskiego do roku 1658. Powierzchnia miasta Czaplinek to około 13,6 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 7150 osób. Do najważniejszych zabytków miasta Czaplinek zalicza się przede wszystkim: kościół pod wezwaniem Świętej Trójcy wybudowany w XIII wieku i odrestaurowany w roku 1725, dzwonnica drewniana przy kościele parafialnym z XVIII wieku, neoromański kościół ewangelicki, obecnie rzymsko-katolicki pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego z 1830 roku, ratusz z 1845 roku położony na rynku oraz stary cmentarz żydowski. Czaplinek jest ośrodkiem turystycznym, znajduje się tu dobrze rozbudowana baza noclegowa i zaczyna się tu spływ rzeką Drawą.

Przez miasto Czaplinek przebiega droga wojewódzka numer 177 (Czaplinek → Mirosławiec → Człopa → Wieleń), droga wojewódzka numer 163 (KołobrzegBiałogardPołczyn-Zdrój → Czaplinek → Wałcz), droga wojewódzka numer 171 (Bobolice → Barwice → Czaplinek) oraz droga krajowa numer 20 (Stargard Szczeciński → Chociwel → Węgorzyno → Drawsko Pomorskie → Czaplinek → Szczecinek → Biały Bór → MiastkoBytówKościerzynaŻukowo → Gdynia).

Gospodarka Czaplinka jest gównie związana z przemysłem, ale bardzo dobrze rozwijającą się firmą usługową jest specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek, która oferuje bardzo korzystne ceny, co dodatkowo przyciąga klientów. Ceny pracowni w Czaplinku znajdują się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny CzaplinekSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Czaplinku, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Rynek 3
Kod pocztowy: 78-440 Czaplinek
Współrzędne GPS:
N 53° 33' 38.594'' E 16° 13' 51.304''

Turbina po regeneracji u fachowców z Czaplinka Naprawione w pełni turbo z Czaplinka

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Czaplinku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Czaplinku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Czaplinkiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Czaplinka 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Czaplinek 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Czaplinku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Czaplinek)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Czaplinku nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Czaplinka do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Czaplinka turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
78-550 Czaplinek Osiedle Wieszczów Leśników CZI01N 53.561001/16.233179 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.