Localizations image

Regeneracja turbosprężarki • (kod pocztowy 64-730) Wieleń • Naprawa turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.83

Regeneracja turbosprężarek w mieście Wieleń dostępna od ręki i do tego w najlepszym serwisie regeneracji turbosprężarek w mieście. Do serwisu w Wieleniu trafiają turbiny uszkodzone z różnych przyczyn, główne z nich to: brak oleju silnikowego, zanieczyszczenia w oleju, słaba jakość oleju, uszkodzenie ciałem obcym.


Serwis w Wieleniu i regeneracja uszkodzonych turbin

Samo miasto Wieleń położone jest w graniach województwa wielkopolskiego, w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim, nad rzeką Notecią i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Wieleń. Miasto Wieleń dawniej było miastem szlacheckim założonym w 1108 roku i lokowane było w roku 1448. Nazwa Wielenia pochodzi od wielu jeleni żyjących dawniej w okolicznej puszczy. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Wieleń to około 4,3 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 5900 osób.

Przez miasto Wieleń przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 177 (CzaplinekMirosławiec → Człopa → Wieleń), wojewódzka numer 174 (Drezdenko → Kosin → Stare Bielice → Nowe Bielice → Krzyż → Lubcz Mały → Wieleń → Nowe Dwory → Gajewo → Kuźnica Czarnkowska), wojewódzka numer 181 (Drezdenko → Wieleń → Czarnków) oraz wojewódzka numer 135 (Wieleń → Miały → Piłka → Borzysko Młyn).

Najcenniejsze zabytki miasta Wieleń to przede wszystkim: kościół świętego Michała Archanioła i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny z wieku XVII, po ewangelicki kościół parafialny świętego Rocha z 1930 roku, Pałac Sapiehów z XVIII wieku wzniesiony przez Piotra Sapiehę, wieża Bismarcka, budynek strzelnicy z 1850 roku, dom z końca XVIII wieku. Miasto Wieleń jest głównie skierowana na przemysł i usługi, znajdują się tu zakłady konstrukcji stalowych, drzewne i materiałów budowlanych. Oczywiście w usługach w Wieleniu króluje serwis regeneracji turbosprężarek, który ściąga do miasta wszystkich okolicznych posiadaczy diesli z uszkodzoną turbiną. Ceny, jakie oferuje serwis za regenerację turbiny w mieście Wieleń, znajdują w się w cenniku poniżej.

Układ doładowania przed oddaniem do klienta w pracowni z Wieleni

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Wieleni

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Wieleni 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Wielenią 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Wieleni 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Wieleń 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Wieleni 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Wieleń)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Wieleni nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Wieleni do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Wieleni turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
64-730 Wieleń Wieleń-Wybudowanie Ignacego Krasickiego WIN01N 52.888119/16.176010 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.