Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 78-320 Połczyn-Zdrój

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Mieszkasz w mieście Połczyn-Zdrój i nie wiesz, gdzie najlepiej zregenerować turbinę? Według naszych informacji najlepszą jakoś usług oferuje specjalistyczny zakład regeneracji turbosprężarek w mieście. Trafiają tu najczęściej turbiny, które uległy awarii z powodu na przykład braku oleju silnikowego, z powodu zanieczyszczeń w oleju, z powodu ciała obcego, które uszkodziło jedną z części.


W przypadku awarii turbiny w Połczynie-Zdroju pomoże zakład regeneracji turbosprężarek

Jeśli chodzi o samo miasto Połczyn-Zdrój, to zlokalizowane jest ono w województwie zachodniopomorskim, w powiecie świdwińskim, nad rzeką Wogrą. Pierwsze osady na tych terenach powstały w wieku VI, natomiast data założenia miasta przypada na rok 1337. Miasto znane jest z tego, że jest uzdrowiskiem, które leczy schorzenia reumatyczne, neurologiczne i niepłodność. Połczyn-Zdrój posiada 5 obiektów zakwaterowania, znajduje się tu też wiele szlaków turystycznych. Powierzchnia miasta Połczyn-Zdrój to około 7,2 kilometra kwadratowego, z czego rolne to około 40 procent powierzchni, natomiast liczba ludności w mieście to około 8300 osób.

Przez miasto Połczyn-Zdrój przebiega droga wojewódzka numer 163 (KołobrzegBiałogard → Połczyn-Zdrój → CzaplinekWałcz), droga wojewódzka numer 172 (Połczyn-Zdrój → Szczecinek) oraz droga wojewódzka numer 173 (Połczyn-Zdrój → Drawsko Pomorskie).

Do najważniejszych zabytków miasta Połczyn-Zdrój należą: Stare Miasto z XIV wieku, kościół pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny z XIX wieku, pałac z przełomu wieku XVII i wieku XVIII, park zdrojowy założony w latach 1836-1839, zespół browaru wybudowany w XIX wieku, młyn wodny z XIX wieku. Gospodarka miasta Połczyn-Zdrój opiera się głównie na działalności uzdrowiska i turystyce, w swoim obszarze uzdrowisko posiada 7 zakładów lecznictwa. Poza uzdrowiskiem bardzo dobrze rozwija się tu przemysł maszynowy i spożywczy. Połczyn-Zdrój znany jest w powiecie też, jako miasto z najlepszym zakładem regeneracji turbosprężarek, którego ceny i jakoś usług przebijają wszystkie okoliczne warsztaty. Specjalnie dla komfortu przyszłych klientów, w tabeli poniżej zostały zebrane najlepsze ceny za usługi dla miasta Połczyn-Zdrój.


Regeneracja Turbiny Połczyn-Zdój

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Połczynie-Zdroju, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Grunwaldzka 27
Kod pocztowy: 78-320 Połczyn-Zdrój  
Współrzędne GPS:
N 53° 46' 3.485'' E 16° 5' 39.803''

Turbosprężarka po przygotowaniu na stole w laboratorium w Połczynie-Zdroju

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Połczynie-Zdroju

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Połczynie-Zdroju 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Połczynem-Zdrojem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Połczyna-Zdroju 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Połczyn-Zdrój 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Połczynie-Zdroju 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Połczyn-Zdrój)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Połczynie-Zdroju nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Połczyna-Zdroju do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Połczyna-Zdroju turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
78-320 Połczyn-Zdrój Osiedle Staszica Piwna PZD01G 53.766640/16.098209 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.