Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 83-400 Kościerzyna

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Kościerzynie można od teraz bez żadnego kłopotu zregenerować zużyte lub uszkodzone turbo, a dokonasz tego za pomocą serwisu Regeneracja Turbosprężarek. Na tej stronie widnieje spis specjalistów od turbosprężarek samochodowych sytuujących się na terenie całego naszego kraju, w tym w mieście Kościerzyna. Jak w każdym innym mieście przez Kościerzynę przejeżdża każdego dnia multum pojazdów osobowych, w których znajdują się turbiny, które są bardzo pomocne w uzyskiwaniu lepszych osiągów silnika i pozwalają kierowcom na oszczędzanie pieniędzy dzięki zmniejszonemu spalaniu. Co ciekawego można powiedzieć na temat miasta Kościerzyna? Tak więc miasto to zlokalizowane jest w obrębie województwa pomorskiego, konkretnie na terenie powiatu kościerskiego. Powierzchnia Kościerzyny wynosi powyżej 15 kilometrów, a gęstość zaludnienia dla tego miasta to ponad 23 tysiące mieszkańców.


Usługi warsztatu w Kościerzynie mające na celu zregenerowanie turbiny

Do Kościerzyny warto przyjechać, aby móc zobaczyć i podziwiać okiem turyty następujące obiekty, wpisujące się rejestr zabytków: Pieta Kościerska, pomnik Remusa, pomnik Chrystusa Króla, neogotycki ratusz, budynek dworca kolejowego, gmach Sądu, Muzeum Ziemi Kościerskiej. Przez malownicze tereny Kościerzyny krzyżują się ciągi dróg krajowych i wojewódzkich, a mianowicie: drogi krajowej numer 20 (Stargard → Gdynia), drogi wojewódzkiej numer 214 (ŁebaWarlubie) oraz drogi wojewódzkiej numer 221 (droga ta zaczyna swój bieg w Kościerzynie i prowadzi aż do dzielnicy Gdańska Oruni). Jak łatwo się domyślić w rejonie tak ważnych róg nie mogłoby zabraknąć samochodów zarówno osobowych, jak i ciężarówek. W samochodach tutaj przejeżdżających nie brakuje turbosprężarek, które w ostatnich czasach są bardzo chętnie montowane przez producentów aut, gdyż koncerny samochodowe dobrze wiedzą co najchętniej wybierają kierowcy i czym się kierują podczas wyboru aut. Turbo pomaga podwyższać osiągi silnika i zmniejsza spalanie, ponadto pozwala nie przekraczać obowiązującej normy spalin. Poza samymi superlatywami turbina posiada niestety jedną wadę, a jest to awaryjność tego mechanizmu. Na szczęście w Kościerzynie funkcjonuje serwis mechaniczny zajmujący się naprawą i regeneracją turbosprężarek samochodowych wszystkich marek.

Cennik za usługi: czyszczenie, montaż oraz demontaż, wymiana i wyważanie turbosprężarek widnieje w poniżej zamieszczonej tabeli.

Regeneracja Turbiny Kościerzyna

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Kościerzynie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: 3 Maja 3
Kod pocztowy: 83-400 Kościerzyna
Współrzędne GPS:
N 54° 7' 17.908'' E 17° 58' 53.952''

lub

Poczta Polska
Ulica: Stanisława Staszica 6
Kod pocztowy: 83-400 Kościerzyna

Turbosprężarka po serwisie w profesjonalnym serwisie z Kościerzyny Turbosprężarka samochodowa przygotowana do montażu przesłana z Kościerzyny

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kościerzynie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kościerzynie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kościerzyną 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kościerzyny 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kościerzyna 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kościerzynie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kościerzyna)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Kościerzynie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kościerzyny do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kościerzyny turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
83-400 Kościerzyna Plebanka Dworcowa KSO02A 54.118542/17.994120 Wyszukaj
83-400 Kościerzyna Osiedle Tysiąclecia Mazurka Dąbrowskiego KSO01ML 54.119690/17.978210 Wyszukaj
83-400 Kościerzyna Osiedle Tysiąclecia Mazurka Dąbrowskiego POP-KSO3 54.118420/17.977699 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.