Localizations image

Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych w (kod pocztowy 66-520) Dobiegniewie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.63

Regeneracja i naprawa turbosprężarek dostępna w Dobiegniewie! Regeneracja turbosprężarek w Dobiegniewie tylko w specjalistycznym serwisie regeneracji turbosprężarek, gdzie turbiny regeneruje się tylko na nowych oryginalnych częściach prosto od producenta, co zapewnia najwyższą jakość usług i przywrócenie turbinom fabrycznych osiągów. Turbina po regeneracji jest tak samo sprawna, jak turbina nowa prosto od producenta, natomiast ceny bardzo się różnią, dlatego też klienci częściej wybierają opcję regeneracji turbiny, głównie ze względu na koszty.


Profesjonalna regeneracja turbosprężarek w Dobiegniewie

Samo miasto Dobiegniew położone jest w granicach województwa lubuskiego, w powiecie strzelecko-drezdeneckim, nad jeziorem Wielgie, nad rzeką Mierzęcką Strugą i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Dobiegniew. Powierzchnia Dobiegniewa to około 5,7 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3000 osób. Miasto Dobiegniew zostało założone w XII wieku, natomiast prawa miejskie uzyskało w roku 1298, na przestrzeni wieków było wielokrotnie niszczone przez pożary. Do zabytków Dobiegniewa, które warto zobaczyć, zalicza się: kościół pod wezwaniem Chrystusa Króla, obecnie pod wezwaniem świętego Józefa w stylu gotyckim wybudowany w XIV wieku, baszta z XIV wieku z fragmentem murów miejskich, arsenał z pierwszej połowy XIX wieku.

Przez Dobiegniew można przejechać, korzystając z dróg takich jak: wojewódzka numer 160 (Suchań → Piasecznik → ChoszcznoDrezdenkoMiędzychód → Gorzyń → Lewice → Miedzichowo), krajowa numer 22 (Kostrzyn nad Odrą → Wałdowice → Gorzów Wielkopolski → WałczCzłuchówChojnice → Starogard Gdański → Czarlin → MalborkStare Pole → Elbląg).

Jeśli chodzi o gospodarkę Dobiegniewa, to rozwija się ona głównie pod kątem przemysłu drzewnego, ale też na płaszczyźnie usług i handlu. W Dobiegniewie na wyróżnienie zasługuje specjalistyczny serwis regeneracji turbosprężarek, gdzie swoje turbiny oddają wszyscy posiadacze turbin po awarii z miasta i okolic. Cennik dla miasta Dobiegniew wraz z szacowanymi kosztami za usługi regeneracji znajduje się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny DobiegniewSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Dobiegniewie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Ul.Obrońców Pokoju 4
Kod pocztowy: 66-520 Dobiegniew
Współrzędne GPS:
N 52° 58' 8.299'' E 15° 45' 1.076''

Turbina po przywróceniu sprawności w nowoczesnej pracowni w Dobiegniewie Mechanizm turbo po przeprowadzonej regeneracji przywiezione z Dobiegniewa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Dobiegniewie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Dobiegniewie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Dobiegniewem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Dobiegniewa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Dobiegniew 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Dobiegniewie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Dobiegniew)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Dobiegniewie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Dobiegniewa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Dobiegniewa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
66-520 Dobiegniew Henryka Sienkiewicza DBG01A 52.969582/15.752560 Wyszukaj
66-520 Dobiegniew Kardynała Stefana Wyszyńskiego POP-DOI1 52.969212/15.752590 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.