Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w 81-854 Sopocie • Wyszukaj najlepszy warsztat z Sopotu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Zregeneruj swoją turbosprężarkę w Sopocie dzięki internetowemu serwisowi Regeneracja Turbosprężarek, pozwalającemu na wyszukiwanie mechaników w danych lokalizacjach, również w Sopocie. Sopot jest to miasto, zlokalizowane w północnej Polsce nad Zatoką Gdańską, położone na Pobrzeżu Gdańskim, między Gdańskiem a Gdynią, z którymi tworzy Trójmiasto. Sopot jest to najmniejsze pod względem liczby ludności miasto na prawach powiatu w Polsce, a jednocześnie jest najmniejszym po tym samym względem miastem którego organem władzy wykonawczej jest prezydent, a nie tak jak zazwyczaj burmistrz. Sopot został założony w ósmym wieku, a prawa miejskie uzyskały dopiero 8 października 1901 roku. Powierzchnia Sopotu wynosi około 17 kilometrów kwadratowych, a liczba jego mieszkańców to około 37 000 osób, co daje ponad 2100 osób na kilometr kwadratowy.

Sopot jest miejscem atrakcyjnym dla turystów, jest on kurortem nadmorskim oraz uzdrowiskiem, a także znajdziemy tutaj sporo ciekawych miejsc, takich jak: kościół Zbawiciela, ulica Bohaterów Monte Cassino o długości 635 m, grodzisko wczesnośredniowieczne, latarnia morska, molo spacerowe, opera leśna z początku dwudziestego wieku, krzywy domek, cmentarz Żydowski, plażę nad Zatoką Gdańską oraz Trójmiejski park Krajobrazowy.


Jak dojechać do Sopotu i jak zregenerować w Sopocie turbosprężarkę?

Jedynymi drogami, jakie prowadzą Sopot, są: droga wojewódzka numer 468 (Gdańsk → Sopot → Gdynia) oraz droga wojewódzka numer 218 (Gdańsk → ChwaszczynoWejherowoKrokowa).

Należy również wspomnieć, że w Sopocie mogą państwo skorzystać z autoryzowanego serwisu samochodowego, specjalizującego się w czyszczeniu turbo, demontażu turbosprężarek, diagnostyce turbo i montażu turbin. Poniżej, w tabeli, zgromadziliśmy najniższe ceny dla Sopotu za powyżej wymienione usługi.

Sporządziliśmy spis najważniejszych rad, dzięki którym nasza turbosprężarka może służyć nam trochę dłużej. Zacznijmy od tego, że do prawidłowej pracy turbiny niezbędny jest olej doprowadzany pod ciśnieniem z układu smarowania silnika, dlatego po włączeniu silnika nie powinno się go od razu mocno obciążać, ponieważ musi minąć kilka minut, zanim pompa prześle olej do wirnika. Kolejną rzeczą, która może spowodować szybsze zużycie się turbosprężarki to zanieczyszczenia, które zbierają się w oleju, takie jak opiłki metalu. Co więcej, stary, zabrudzony olej z czasem zaczyna gęstnieć i zapychać kanały olejowe, co zwykle kończy się zatarciem turbiny. Należy pamiętać także, że jazda na zbyt niskich obrotach, może bardziej zaszkodzić silnikowi niż wkręcanie go na wysokie obroty. Skoro było o startowaniu, to teraz o kończeniu jazdy, podczas dynamicznej i szybkiej jazdy turbina ciężko pracuje, rozgrzewa się, a wirniki osiągają wysokie obroty, dlatego też po zakończeniu jazdy nie powinniśmy wyłączać silnika od razu, dajmy kilka sekund, w razie możliwości kilkadziesiąt, żeby turbina mogła wyhamować. Wyłączając silnik, odcinamy także natychmiastowy dopływ oleju, a ten, który zatrzymuje się w rozgrzanej turbosprężarce, zostaje przegrzany i gęstnieje, a to w konsekwencji może prowadzić do obniżenia drożności kanałów olejowych. Także, jeśli mamy chwile wolnego czasu, to dajmy silnikowi popracować na biegu jałowym, wyjdzie to na dobre zarówno naszej turbosprężarce, jak i naszemu portfelowi, bo mimo iż usługi regeneracji turbosprężarek w Sopocie należą do najtańszych w kraju (cennik poniżej), to jednak zawsze lepiej nie zapłacić nic, niż szykować się na najmniejszy nawet dodatkowy koszt.


Regeneracja Turbiny Sopot

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Sopocie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Tadeusza Kościuszki 2
Kod pocztowy: 80-001 Sopot
Współrzędne GPS:
N 54° 26' 32.51'' E 18° 33' 47.28''

lub

Poczta Polska
Ulica: Aleja Niepodległości 724
Kod pocztowy: 80-001 Sopot

Układ turbodoładowania przed demontażem u specjalistów w Sopocie

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Sopocie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Sopocie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Sopotem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Sopotu 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Sopot 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Sopocie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Sopot)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Sopocie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Sopotu do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Sopotu turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
81-854 Sopot Wyścigi Aleja Niepodległości SOP02A 54.429310/18.561951 Wyszukaj
81-854 Sopot Karlikowo Grunwaldzka SOP01N 54.437721/18.576229 Wyszukaj
81-854 Sopot Osiedle Mickiewicza Adama Mickiewicza SOP03B 54.439739/18.546700 Wyszukaj
81-854 Sopot Sopot Dolny Aleja Niepodległości SOP977 54.445141/18.559790 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.