Localizations image

Wyszukaj warsztaty zajmujące się turbosprężarkami do samochodów Mitsubishi Colt

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Gdzie należy się kierować, aby najskuteczniej naprawić turbinę po wyjęciu z pojazdu marki Mitsubishi model Colt?

Aby skorzystać z naprawy turbosprężarki z pojazdu z logo Mitsubishi model Colt rekomendujemy wybrać się do największego w kraju serwisu renowacji turbo , w którym specjaliści szybko zregenerują elementy, które uległy awarii.

Czym charakteryzuje się procedura renowacji turbo z samochodów osobowych z logo Mitsubishi model Colt w autoryzowanym i specjalistycznym serwisie?

Kolejne fazy wykonywane w zakładzie renowacji turbin prezentują się w samochodach marki Mitsubishi model Colt następująco:
 • Przyjmujemy niedziałające systemy turbodoładowania bezpośrednio od zleceniodawcy lub od kuriera, z jakiego oferty można skorzystać w naszym zakładzie.
 • Realizujemy precyzyjną diagnostykę turbo w celu zidentyfikowania skali usterek oraz powodów wystąpienia awarii.
 • Czyścimy niedziałające turbiny z aut marki Mitsubishi model Colt na przeznaczonych do tego stołach diagnostycznych stanowiących wyposażenie naszego zakładu.
 • Po wykonaniu specjalistycznej usługi, jaką jest renowacja turbo, przekazujemy naprawione turbo z samochodów z logo Mitsubishi model Colt do klienta bezpośrednio albo odsyłamy na jego adres dzięki dostępności usługi kurierskiej.
 • Do turbosprężarki po naprawie załączamy gwarancję na piśmie bez limitu kilometrów.

Jaki koszt łączy się z renowacją układu doładowania z samochodu osobowego z logo Mitsubishi model Colt w naszym serwisie?

Cena, jaką klient powinien zapłacić za usługę naprawy turbosprężarki z auta z logo Mitsubishi model Colt, jest uzależniona od rozległości awarii elementu; darmowo natomiast wykonujemy diagnostykę turbo.

Jak najszybciej dotransportować turbinę z samochodu marki Mitsubishi model Colt do zakładu, w którym przeprowadza się naprawę turbosprężarek?

Najbardziej dogodnym oraz najszybszym sposobem doręczenia turbiny do zakładu jest skorzystanie z oferty współpracującego z naszą pracownią kuriera, jakiego pracownicy serwisu zarezerwują dla Państwa. Do serwisu można również osobiście doręczyć turbosprężarki wymagające regeneracji.

Czy wszystkie rodzaje turbo wyjętych z samochodu marki Mitsubishi model Colt kwalifikuje się do naprawy?

Budowane przez wiele lat doświadczenie w kwestii regeneracji turbo w samochodach z logo Mitsubishi model Colt pozwala stwierdzać, że można poddać naprawie zasadniczo każdy typ turbin, w tym:
 • Turbosprężarki ze zmienną geometrią;
 • Układy turbosprężarek szeregowych i równoległych;
 • Turbosprężarki [240].

Które symptomy dostarczają informacji o tym, że w aucie marki Mitsubishi model Colt turbina pracuje nieprawidłowo z powodu awarii?

Charakterystyczne oraz często ujawniające się objawy nieprawidłowego działania układu doładowania w samochodzie marki Mitsubishi model Colt to zazwyczaj:
 • wzrost emisji sadzy,
 • ograniczenie osiągów,
 • zwiększone zużycie paliwa,
 • problemy z odpaleniem silnika,
 • nierówna praca silnika.

Co świadczy o tym, że w turbo z samochodów osobowych z logo Mitsubishi model Colt regeneracją najlepiej zajmą się specjaliści z autoryzowanego serwisu?

Na temat tego, że opłacalne jest, aby skorzystać z oferty profesjonalnego zakładu, aby poddać naprawie turbiny z samochodów z logo Mitsubishi model Colt, przemawiają liczne argumenty:
 • Naprawione w serwisie elementy obejmujemy gwarancją.
 • W serwisie obsługą nowoczesnych urządzeń zajmuje się wykwalifikowana kadra.
 • Usługi w wysokiej jakości łączą się z niskimi cenami.
 • Posiadamy autoryzacje najistotniejszych producentów części samochodowych.
 • Naprawiamy turbo wykorzystując tylko oryginalne części
 • Posiadamy najlepiej rozwinięte w kraju zaplecze technologiczne w kwestii regeneracji turbosprężarek.
 • Naprawa turbo trwa tylko jeden dzień.

Koncern Mitsubishi Motors w roku 1978 zaprezentowała pierwszą generację małego miejskiego autka o nazwie Mitsubishi Colt. Pierwsza generacja tego auta nie była sprzedawana w Polsce. Colt I generacji był bardzo popularny w Azji oraz USA, ponieważ był niezawodny, przestronny oraz dobrze wykonany. Druga generacja modelu Colt produkowana była w latach 1984-1988. Stylistycznie samochód nie uległ znaczącej zmianie w porównaniu do poprzedniej generacji. Nowością okazał się silnik Diesla, który pojawił się w ofercie producenta. Kolejna generacja modelu Colt produkowana była w latach 1988-1992. Po raz pierwszy zastosowano w tym modelu system ABS a także wspomaganie kierownicy. W gamie silnikowej pojawiły się nowe jednostki napędowe, które nadały autu nowej dynamiki. Mitsubishi Colt IV generacji produkowany był w latach 1992-1995. Samochód stylistycznie nieco się zmienił, jest bardzie zaokrąglony. Wnętrze samochodu również zostało zmienione oraz wzbogacone o nowe dodatki. Kolejna generacja Colta produkowana była pomiędzy 1995 a 2003. Auto pod względem stylistycznym najbardziej zmieniło się z tyłu, który ma inne lampy oraz „ścięty” tył. Była to ostatnia generacja Colta produkowana w Japonii. Od 2004 do 2012 roku produkowana była szósta generacja tego małego miejskiego autka. Samochód powstał przy współpracy z koncernem Daimler-Chrysler, który udostępnił płytę podłogową z modelu Smart ForFour. Colt VI generacji oferowany był z silnikami benzynowymi oraz wysokoprężnymi, które gwarantowały niskie zużycie paliwa.

Proces regeneracji turbosprężarek z Mitsubishi Colt
Regenerowana turbina do Mitsubishi Colt


Regeneracja turbiny dla Mitsubishi Colt

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej specjalistycznej pracowni w Stalowej Woli. Regeneracja turbiny w naszej firmie odbywa się na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu wyposażeniu pracowni oraz wykwalifikowanym pracownikom. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanej usługi. Naprawa turbiny przez naszych inżynierów sprawi, że turbo będzie działało długo i bezawaryjnie. Zapraszamy.

Colt I 1978-1984

Benzynowy:

1.4 Turbo 105 KM (4G12T)

Colt II 1984-1988

Benzynowe:

1.6 Turbo ECi 105 KM (G32BT)

1.6 Turbo ECi 125 KM (4G32 T/C)

Colt VI 2004-2012

Benzynowe:

1.5 CZT 150 KM (4G15T)

1.5 Turbo 154 KM (4G15T)

1.5 Ralliart R 163 KM (4G15T)

Wysokoprężne:

1.5 DI-D 68 KM (OM 639.939)

1.5 DI-D 95 KM (OM 639.939)

regeneracja turbin Mitsubishi Colt
Turbo Mitsubishi Colt

Marka Pojazdu Model Model Pojazdu (TYP) Pojemność Skokowa Silnika Moc Silnika (KM) Rok Produkcji Samochodu Numer Turbosprężarki Numer Producenta Samochodu Nazwa Producenta
Mitsubishi Colt Colt 1.5 CZT 1.5 150 KM od 2006 do 2008 49135-04850 MN130299 Mitsubishi
Mitsubishi Colt Colt 1.5 DI-D 1.5 68 KM od 2004 VV15 MN960403 MN960206 IHI
Mitsubishi Colt Colt 1.5 DI-D 1.5 95 KM od 2004 VV15 MN960403 MN960206 IHI

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek Mitsubishi Colt

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, wycena, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki Mitsubishi Colt 0 złotych
Cena regeneracji turbiny samochodów osobowych i dostawczych samochodów Mitsubishi Colt 318 złotych (netto) + części
Cena regeneracji turbiny samochodów ciężarowych Mitsubishi Colt 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii Mitsubishi Colt 163 złote (netto) + części
Koszt podstawowej regeneracji turbosprężarki Mitsubishi Colt (robocizna + części) 399 złotych do ok. 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (auto Mitsubishi)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.