Localizations image

Mitsubishi Space Wagon regeneracja i naprawa turbosprężarek samochodowych

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.83

Gdzie opłaca się kierować, po to, by najskuteczniej naprawić elementy układu doładowania po demontażu z auta marki Mitsubishi model Space Wagon?

Aby skorzystać z renowacji turbin z samochodu osobowego z logo Mitsubishi model Space Wagon zalecamy skierować się do największego w kraju warsztatu regeneracji układów turbodoładowania, w którym specjaliści ekspresowo naprawią uszkodzone elementy.

Jakimi etapami odznacza się procedura naprawy turbosprężarki z pojazdów z logo Mitsubishi model Space Wagon w autoryzowanym i profesjonalnym laboratorium?

Poszczególne fazy wykonywane w warsztacie regeneracji turbosprężarek wyglądają w samochodach marki Mitsubishi model Space Wagon w następujący sposób:
 • Odbieramy zepsute systemy turbodoładowania prosto od zleceniodawcy lub od kuriera, z jakiego pomocy warto skorzystać w naszym serwisie.
 • Realizujemy wnikliwą diagnostykę turbin w celu znalezienia skali usterek oraz przyczyn awarii.
 • Regenerujemy niesprawne turbosprężarki z samochodów z logo Mitsubishi model Space Wagon na specjalnych stołach diagnostycznych stanowiących wyposażenie naszego warsztatu.
 • Po wykonaniu specjalistycznej usługi, którą jest renowacja turbin, dostarczamy zregenerowane turbiny z samochodów osobowych marki Mitsubishi model Space Wagon do rąk klienta w sposób bezpośredni lub odsyłamy na wskazany przez niego adres dzięki opcji usługi kuriera.
 • Do turbo po naprawie załączamy pisemną gwarancję bez limitu kilometrów.

Jaka opłata wiąże się z przeprowadzeniem renowacji turbo z pojazdu z logo Mitsubishi model Space Wagon w specjalistycznym serwisie?

Kwota, jaką należy zapłacić za renowację turbo z samochodu z logo Mitsubishi model Space Wagon, zależy od rodzaju uszkodzeń turbo; darmowo natomiast wykonujemy diagnostykę turbiny.

W jaki sposób przywieźć turbo z pojazdu z logo Mitsubishi model Space Wagon do serwisu, w jakim wykonuje się regenerację turbo?

Najbardziej wygodnym oraz najlepszym sposobem oddania turbosprężarki do zakładu jest skorzystanie z usługi współpracującego z naszym serwisem pracownika firmy kurierskiej, jakiego nasi pracownicy umówią dla Państwa. Do serwisu można również samodzielnie dostarczyć turbo wymagające naprawy.

Czy każda kategoria turbin wymontowanych z auta z logo Mitsubishi model Space Wagon kwalifikuje się do remontu?

Wieloletnie doświadczenie dotyczące regeneracji układów doładowania w autach z logo Mitsubishi model Space Wagon pozwala uznawać, iż można poddać regeneracji prawie wszystkie rodzaje układów turbodoładowania, w tym:
 • Turbiny o zmiennej geometrii;
 • Układy turbosprężarek wielosprężarkowe jak BiTurbo i TwinTurbo;
 • Turbiny [240].

Jakie objawy dostarczają informacji o tym, że w samochodzie osobowym marki Mitsubishi model Space Wagon turbina pracuje niewłaściwie z powodu uszkodzeń mechanicznych?

Charakterystyczne oraz częstokrotnie ujawniające się sygnały niewłaściwej pracy turbo w pojeździe marki Mitsubishi model Space Wagon to:
 • wzrost emisji sadzy,
 • zmniejszone osiągi,
 • konieczność częstszego tankowania,
 • trudności z odpaleniem samochodu,
 • wahania w zakresie obrotów pojazdu.

Z jakich powodów w układach turbodoładowania z pojazdów z logo Mitsubishi model Space Wagon diagnostyką i naprawą najskuteczniej zajmują się mechanicy z autoryzowanego serwisu?

Na temat tego, że opłaca się skorzystać z usługi autoryzowanego zakładu, aby poddać naprawie turbiny z samochodów marki Mitsubishi model Space Wagon, przemawiają kolejne przesłanki:
 • Każda usługa wiąże się z objęciem naprawionych elementów gwarancją.
 • W serwisie obsługą nowoczesnych urządzeń zajmuje się wykwalifikowana kadra.
 • Z regeneracją turbo wiążą się naprawdę niskie opłaty.
 • Nasza pracownia jest autoryzowanym serwisem.
 • Używamy tylko i wyłącznie oryginalnych elementów zamiennych
 • Dysponujemy najnowocześniejszym serwisem w skali kraju.
 • Naprawa turbo trwa tylko jeden dzień.

Od początku produkcji Mitsubishi wyposażyło w turbosprężarkę swój model o nazwie Space Wagon, która niekiedy przez czynniki zewnętrzne bądź wyeksploatowania ulegała uszkodzeniom, a wtedy musiała zostać poddana regeneracji lub naprawie turbiny. Produkowany od 1983 roku do 2004 roku pojazd mechanicznych segmentu van przez japońskie przedsiębiorstwo motoryzacyjne o nazwie Mitsubishi posiadał trzy generacje, w których występowała turbosprężarka. Pierwsza generacja nazywała się Doo i była produkowana przez dziewięć lat, posiadając takie jednostki napędowe jak 1,8 litra o mocy 90 koni mechanicznych, 2,0 litra o mocy 102 koni mechanicznych oraz wyposażoną w turbinę, która podlega regeneracji wysokoprężną jednostkę napędową o pojemności 1,8 litra i mocy 75 koni mechanicznych.

Gotowa do montażu turbosprężarka z Mitsubishi Space Wagon
Montaż turbo w Mitsubishi Space Wagon


Regeneracja turbosprężarek dla samochodów Mitsubishi Space Wagon 

W drugiej generacji o nazwie N30N40 produkowanej przez pięć lat dodano trzy nowe silniki o pojemności 1,8 litra i moc 122 koni mechanicznych, 2,0 litra o mocy 133 koni mechanicznych oraz z turbosprężarką silnik zasilanym olejem napędowym o pojemności 2,0 litra i mocy 82 koni mechanicznych. Posiadał napę na przednią oś lub obie osie, czyli All Wheel Drive. Trzecią i ostatnią generacją jest model o nazwie N50 segmentu minivan posiadał cztery typy jednostek napędowych o pojemnościach 2,0 litra i 133 koni mechanicznych, 2,4 litra i mocy 147 koni mechanicznych, 2,4 litra i mocy 150 koni mechanicznych oraz 3,0 litra o mocy 215 koni mechanicznych. Produkcja zakończyła się w 2004 roju, aczkolwiek mimo to producent turbosprężarek zainstalowanych w silnikach modelu Space Wagon do chwili obecnej wydaje części do turbo, które umożliwiają regenerację.

Marka Pojazdu Model Model Pojazdu (TYP) Pojemność Skokowa Silnika Moc Silnika (KM) Rok Produkcji Samochodu Numer Turbosprężarki Numer Producenta Samochodu Nazwa Producenta
Mitsubishi Space Wagon Space Wagon 1,8 TD N35W D09W 1.8 75 KM od 1986 do 1998 49177-91210 MD086671 Mitsubishi
Mitsubishi Space Wagon Space Wagon 2,0 TD GLX N38W 2.0 82 KM od 1992 do 1998 49177-02702 MR355598 Mitsubishi

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek Mitsubishi Space Wagon

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, wycena, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki Mitsubishi Space Wagon 0 złotych
Cena regeneracji turbiny samochodów osobowych i dostawczych samochodów Mitsubishi Space Wagon 318 złotych (netto) + części
Cena regeneracji turbiny samochodów ciężarowych Mitsubishi Space Wagon 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii Mitsubishi Space Wagon 163 złote (netto) + części
Koszt podstawowej regeneracji turbosprężarki Mitsubishi Space Wagon (robocizna + części) 399 złotych do ok. 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (auto Mitsubishi)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.