Localizations image

Kod 66-016 Czerwieńsk – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Czerwieńsku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Najlepsze miejsce regeneracji turbin w mieście Czerwieńsk? Wybierz najlepszy w Czerwieńsku serwis regeneracji turbosprężarek, gdzie szybko i w dobrej cenie zregenerujesz uszkodzoną turbinę. Do serwisu w Czerwieńsku coraz częściej trafiają turbiny uszkodzone z przyczyn takich jak: brak oleju, zanieczyszczenia w oleju, zły olej, uszkodzenie ciałem obcym.


Najlepsze ceny za regenerację turbin w Czerwieńsku

Jeśli chodzi o samo miasto Czerwieńsk, to położone jest ono w granicach województwa lubuskiego, w powiecie zielonogórskim, na Wysoczyźnie Czerwieńskiej, w gminie Czerwieńsk. Teren miasta Czerwieńsk to około 9,5 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 4100 osób. Miasto powstało stosunkowo późno, bo dopiero w XVI wieku, miasto Czerwieńsk swoje prawa miejskie uzyskało w roku 1690, utraciło je w 1945 i odzyskało dopiero w roku 1969.

Przez miasto Czerwieńsk przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 279 (Zawada → Racula → Świdnica → Leśniów Wielki → Wysokie), wojewódzka numer 280 (Zielona Góra → Czerwieńsk → Brody).

Do zabytków Czerwieńska zalicza się przede wszystkim: kościół ewangelicki wybudowany przez pastora Martina Gottfreda Juliusa Schone w połowie XIX wieku, budynki zespołu folwarcznego z XVII wieku, budynek dworca kolejowego z 1870 roku, kościół parafialny pod wezwaniem świętego Wojciecha w stylu neogotyckim wybudowany w 1707 roku.

Jeśli chodzi o gospodarkę miasta Czerwieńsk, to rozwija się ona bardzo dobrze, czego świetnym przykładem jest wyżej wymieniony serwis regeneracji turbosprężarek, gdzie regeneruje się turbiny każdego typu, tylko na nowych częściach i przy użyciu nowoczesnych maszyn. Serwis w Czerwieńsku słynie z wysokiej jakości świadczonych usług i z dobrej ceny, która dodatkowo przyciąga klientów. Cennik dla miasta Czerwieńsk wraz z cenami za usługę regeneracji turbin znajduje się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny CzerwieńskSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Czerwieńsku, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Kolejowa 15
Kod pocztowy: 66-016 Czerwieńsk
Współrzędne GPS:
N 52° 0' 53.496'' E 15° 24' 54.845''

Turbina po przywróceniu sprawności na stole pracowniczym w Czerwieńsku Otrzymana od klienta z Czerwieńska turbina po regeneracji

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Czerwieńsku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Czerwieńsku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Czerwieńskiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Czerwieńska 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Czerwieńsk 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Czerwieńsku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Czerwieńsk)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Czerwieńsku nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Czerwieńska do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Czerwieńska turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
66-016 Czerwieńsk Zielonogórska CSK171 52.009430/15.422030 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.