Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek w 2 warsztatach w Nieporęcie (kod 05-126)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Czy wiesz, że w Nieporęcie możliwa jest regeneracja uszkodzonych turbosprężarek? Taką ofertę w Nieporęcie posiada specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek, która oferuje pełną regenerację uszkodzonych turbiny i innych podzespołów do diesli. Główne przyczyny, z powodu których turbiny trafiają tu do regeneracji to: brak oleju, niewłaściwy olej, olej złej jakości, niewłaściwe użytkowanie auta. Na szczęście pracownia w Nieporęcie dzięki specjalistycznym maszynom radzi sobie z każdym uszkodzeniem turbiny, a to wszystko dzięki nowoczesnym technologią regeneracji oraz nowym i oryginalnym częścią.


Koszty regeneracji turbosprężarki w pracowni w Nieporęcie

Jeśli chodzi o samą wieś Nieporęt, to jest ona położona w granicach województwa mazowieckiego, w powiecie legionowskim, w gminie Nieporęt, której to jest siedzibą, nad Zalewem Zegrzyńskim o w odległości 25 kilometrów od centrum Warszawy. Liczba mieszkańców wsi Nieporęt to około 3600 osób, a powierzchnia wsi to mniej więcej 1246 hektarów. Pierwsze wzmianki na temat wsi Nieporęt pochodzą z roku 1388, wieś posiada bardzo bogatą historię i wiele pięknych zabytków, niektóre z nich to: barokowy kościół z końca XVII wieku z portalem z herbem Wazów z XVII wieku oraz dzwonnicą w stylu barkowym.

Przez wieś Nieporęt przebiega droga wojewódzka numer 631 (Warszawa → Marki → Nieporęt → Zegrze → Nowy Dwór Mazowiecki) oraz droga wojewódzka numer 633 (Warszawa → Rembelszczyzna → Nieporęt).

Brak mocy podczas jazdy, szarpanie i dym towarzyszą ci podczas jazdy? Takie objawy mogą wskazywać na uszkodzenie turbosprężarki, a wtedy warto skierować się od razu do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek w Nieporęcie. Oferta tejże pracowni opiera się na: szczegółowej diagnostyce, czyszczeniu, regeneracji, wyważaniu zmiennej geometrii. Ceny, jakie proponuje pracownia w Nieporęcie za usługę regeneracji i naprawy turbo znajduje się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny Nieporęt
 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Nieporęcie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Chłodna 1A
Kod pocztowy: 05-126, Nieporęt
Współrzędne GPS:
N 52° 25' 17.835'' E 21° 2' 6.085''

Układ doładowania przed montażem w specjalistycznej pracowni w Nieporęcie Turbosprężarka samochodowa po przeprowadzonym procesie regeneracji z Nieporętu

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Nieporęcie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Nieporęcie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Nieporętem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Nieporętu 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Nieporęt 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Nieporęcie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Nieporęt)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Nieporęcie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Nieporętu do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Nieporętu turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
05-126 Nieporęt Husarii NPO01A 52.402592/21.038019 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.