Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 76-251) Kobylnicy

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Kobylnica a regeneracja urządzenia turbosprężarki samochodowej? W Kobylnicy dzięki mieszczącemu się tam warsztatowi mechanicznemu, specjalizującemu się w regeneracji oraz remoncie turbosprężarek ekspresowo naprawisz zużytą turbinę. Serwis Regeneracja Turbosprężarek wskaże Ci drogę do omawianego warsztatu oraz pokaże Ci cennik usług świadczonych przez mechaników z Kobylnicy. Kobylnica to wieś znajdująca się w obrębie województwa pomorskiego, w powiecie słupskim, na terenie gminy Kobylnica, której jest siedzibą. Liczba mieszkańców dla Kobylnicy wynosi dokładnie 2900 osób. N przełomie lat 1975/1998 miejscowość Kobylnica administracyjnie należała do województwa słupskiego.


Kobylnica a proces regeneracji turbosprężarki

We wsi Kobylnica znajduje się spora liczba zabytków, wartych obejrzenia, są to: ruiny młyna zbożowego, budynki mieszkalne, cmentarz ewangelicki i kostnica na cmentarzu oraz Kościół parafialny pod wezwaniem Najświętszego Serca Jezusa, ze starej, średniowiecznej budowli zachowała się jedynie gotycka, murowana wieża z cegły. Wieża frontowa kościoła z XIV wieku jest nakryta barokowym hełmem zwieńczonym latarenką z 1781 roku. Przez miejscowość Kobylnica przebiega ciąg drogi krajowej numer 21 (Miastko → Suchorze → Słupsk → Kobylnica → Ustka). W rejonach Kobylnicy codziennie spotyka się wiele samochodów osobowych wyposażonych w turbosprężarki samochodowe. Mechanicy z Kobylnicy zdając sobie sprawę z tego, jakim turbo jest bardzo awaryjnym urządzeniem, założyli w Kobylnicy punkt regeneracji turbin samochodowych. W Kobylnicy świadczy się usługi kurierskie, co oznacza, że kierowcy mogą naprawiać swoje turbiny za pomocą kuriera.

Cennik za czyszczenie, wyważanie, regenerowanie oraz remontowanie turbin znajduje się w poniżej zamieszczonej, pod artykułem tabeli. Warto dodać na koniec, że na każdą zregenerowaną w Kobylnicy turbinę klienci otrzymują 12-miesięczna gwarancję.


Regeneracja Turbiny Kobylnica

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Kobylnicy, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Szczecińska 6
Kod pocztowy: 76-209 Kobylnica
Współrzędne GPS:
N 54° 27' 31.643'' E 16° 59' 45.272''

Turbo po przygotowaniu w nowoczesnej pracowni w Kobylnicy Naprawione fachowo turbo przez mechaników od turbin z Kobylnicy

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kobylnicy

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kobylnicy 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kobylnicą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kobylnicy 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kobylnica 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kobylnicy 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kobylnica)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Kobylnicy nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kobylnicy do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kobylnicy turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
76-251 Kobylnica Transportowa V-SLPS1 54.447102/16.992411 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.