Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Makowem Mazowieckim (kod pocztowy 06-200) i w Makowie Mazowieckim

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.80

Regeneracja turbosprężarek w Makowie Mazowieckim łatwa, szybka i tania! Maków Mazowiecki położony jest w województwie mazowieckim, nad rzeką Orzyc, w odległości około 77 kilometrów od Warszawy. Prawa miejskie miasto uzyskało w roku 1421. Powierzchnia miasta to około 10 kilometrów kwadratowych, a liczba ludności to około 9938 osób. Było ono kiedyś miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego.

Przez miasto przebiegają drogi wojewódzkie i krajowe: wojewódzka 626 (Maków Mazowiecki → Nowa Wieś), krajowa 57 (BartoszyceBiskupiecSzczytnoPrzasnyszPułtusk), krajowa 60 (ŁęczycaKutnoGostynin → Łąck → Płock → BielskDrobinCiechanówRóżanOstrów Mazowiecka).

Zabytki, które warto zobaczyć w mieście to: pomnik Chwały Poległym Saperom, pomnik Ofiar II Wojny Światowej, Miejski Dom Kultury. Rok w roku organizowane są również dni miasta Maków Mazowiecki, dzień ten odbywa się w czerwcu, w czasie trwania dni odbywają się koncerty i inne atrakcje. W mieście znaleźć można też zalew o powierzchni 17 hektarów. Gospodarka miasta skierowana jest głównie na usługi i przemysł, w mieście znajduje się zakład produkcyjny Polmlek i kilka niewielkich tartaków. W związku z prężnym rozwojem miasta, na drogach pojawia się coraz więcej aut, a wśród nich auta z silnikiem diesla. W związku z tym powstają nowe warsztaty zajmujące się regeneracją turbosprężarek.

Posiadacze aut z silnikiem diesla powinni pamiętać o prawidłowym użytkowaniu tych aut, wymianie oleju oraz serwisowaniu. Jeśli jednak mimo tego, turbosprężarka ulegnie awarii, należy ją zregenerować, gdyż wymiana jej na nową to bardzo duży koszt, w tym celu właśnie w mieście Maków Mazowiecki powstał serwis zajmujący się naprawą i regeneracją turbosprężarek. Oferta serwisu opiera się na: diagnostyce, czyszczeniu i regeneracji. Poniżej cennik stworzony dla miasta Maków Mazowiecki.


Regeneracja Turbiny Maków Mazowiecki
 


Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Makowie Mazowieckim, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.


Poczta Polska
Ulica: Adama Mickiewicza 10
Kod pocztowy: 06-200 , Maków Mazowiecki
Numer telefonu do placówki pocztowej:
29 717 10 70
Współrzędne GPS:

N 52° 51' 54.581 E 21° 5' 58.677

Turbina przed montażem w autoryzowanym serwisie z Makowa Mazowieckiego Turbosprężarka samochodowa wyczyszczona przez fachowców otrzymana z Makowa Mazowieckiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Makowie Mazowieckim

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Makowie Mazowieckim 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Makowem Mazowieckim 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Makowa Mazowieckiego 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Maków Mazowiecki 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Makowie Mazowieckim 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Maków Mazowiecki)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Makowie Mazowieckim nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Makowa Mazowieckiego do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Makowa Mazowieckiego turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
06-200 Maków Mazowiecki Osiedle Królów Polskich Adama Mickiewicza MMK01A 52.864769/21.099791 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.