Localizations image

67-124 Nowe Miasteczko • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Nowego Miasteczka

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Szukasz miejsca regeneracji turbosprężarek w mieście Nowe Miasteczko? W takim razie skieruj się w Nowym Miasteczku do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek. Oferta pracowni w Nowym Miasteczku opiera się na: szczegółowej diagnostyce, czyszczeniu, wyważaniu i regeneracji turbin. Oprócz tego warto wspomnieć o tym, że pracownia do procesu regeneracji używa tylko nowych i oryginalnych części, dzięki czemu turbinom przywracane są fabryczne osiągi.


Profesjonalna regeneracja i naprawa turbin w mieście Nowe Miasteczko

Samo miasto Nowe Miasteczko położone jest w granicach województwa lubuskiego, w powiecie nowosolskim, nad rzeką Białą Wodą i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Nowe Miasteczko. Powierzchnia Nowego Miasteczka to około 3,3 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców wynosi około 2830 osób. Pierwsze informacje na temat Nowego Miasteczka pochodzą z roku 1296 z dokumentu Henryka III głogowskiego i wtedy też uzyskało prawa miejskie, a po roku 1331 miasto zostało włączone do Korony Czeskiej.

Do najcenniejszych zabytków Nowego Miasteczka zalicza się: kościół parafialny pod wezwaniem świętej Marii Magdaleny z XIV wieku, kościół ewangelicki pod wezwaniem Opatrzności Bożej, ratusz renesansowy z XVII wieku, kościół filialny pod wezwaniem świętego Marcina w stylu gotyckim z drugiej połowy XIII wieku.

Przez miasto Nowe Miasteczko przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 293 (Borów → Nowe Miasteczko → Bytom Odrzański), wojewódzka numer 328 (Nowe Miasteczko → PrzemkówChocianówChojnówZłotoryja → Świerzawa → Wojcieszów → Marciszów), droga krajowa numer 3 (ŚwinoujścieNowa SólLubin → Legnica → Bolków → Jelenia Góra → Jakuszyce) oraz droga ekspresowa S3 (Świnoujście → Goleniów → Szczecin → PyrzyceMyślibórz → Gorzów Wielkopolski → SkwierzynaMiędzyrzeczŚwiebodzinSulechów → Zielona Góra → Nowa Sól → Lubin → Legnica → Jawor → Bolków → Kamienna GóraLubawka).

Ze względu na dużą liczbę aut na drogach miasta, która wynika z dobrego połączenia drogowego, nie brakuje tu również diesli z turbiną do regeneracji. Cennik dla miasta Nowe Miasteczko wraz z kosztami za usługę regeneracji znajduje się w tabeli poniżej.

Układ doładowania po serwisie w autoryzowanej pracowni w Nowym Miasteczku Naprawiony mechanizm turbo otrzymany z Nowego Miasteczka

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Nowym Miasteczku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Nowym Miasteczku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Nowym Miasteczkiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Nowego Miasteczka 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Nowe Miasteczko 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Nowym Miasteczku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Nowe Miasteczko)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Nowym Miasteczku nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Nowego Miasteczka do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Nowego Miasteczka turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
67-124 Nowe Miasteczko Długa NMS01A 52.171001/22.222570 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.