Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Głogówkiem (kod pocztowy 48-250) i w Głogówku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.86

Regeneracja turbosprężarek w mieście Głogówek dostępna od ręki tylko w nowoczesnym warsztacie regeneracji turbosprężarek w mieście. Do warsztatu w Głogówku trafiają najczęściej turbiny uszkodzone z powodu braku oleju silnikowego, z powodu zanieczyszczeń w oleju lub uszkodzone w wyniku niewłaściwego użytkowania auta.


Nowa turbosprężarka, czy regeneracja w warsztacie w Głogówku?


Samo miasto Głogówek położone jest w graniach województwa opolskiego, w powiecie prudnickim, nad rzeką Osobłogą i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Głogówek. Miasto Głogówek powstało w XIII wieku, w roku 1275 uzyskało prawa miejskie, a aktualna nazwa miasta pochodzi z roku 1946. Powierzchnia Głogówka to około 22 kilometry kwadratowe, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 5570 osób.

Przez miasto Głogówek można przejechać, korzystając z dróg takich jak: wojewódzka 416 (Krapkowice → Głogówek → GłubczyceKietrzRacibórz) oraz droga krajowa numer 40 (GłuchołazyPrudnik Kędzierzyn-KoźleUjazdPyskowice).

Najcenniejsze zabytki Głogówka, które warto zobaczyć to przede wszystkim: kościół pod wezwaniem świętego Bartłomieja z XIV wieku, kaplica Oppersdorffów z 1400 roku, kościół cmentarny pod wezwaniem świętego Krzyża z 1705 roku, domek loretański z figurą Matki Boskiej z 1630 roku, kaplica pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny z 1779 roku. Miasto Głogówek to nie tylko piękne zabytki i bogata historia, ale również dobrze rozwinięta gospodarka. Jedną z lepszych firm usługowych w Głogówku jest warsztat regeneracji turbosprężarek, który używa do tego nowoczesnych maszyn i technologii, dzięki czemu przywraca turbinie fabryczne osiągi. Ceny, jakie oferuje warsztat regeneracji turbosprężarek w Głogówku, są najniższymi cenami za usługę regeneracji w okolicy i znajdują się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny Głogówek

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Głogówku, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: plac Wolności 1
Kod pocztowy: 48-250 Głogówek
Współrzędne GPS:
N 50° 21' 12.552'' E 17° 51' 53.85''

Turbo po regeneracji na stole w laboratorium w Głogówku Naprawiona i działająca jak zupełnie nowa turbina z Głogówka

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Głogówku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Głogówku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Głogówkiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Głogówka 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Głogówek 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Głogówku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Głogówek)

Opis

Loader

W Głogówku nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Głogówka do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Głogówka turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
48-250 Głogówek Piotra Skargi GGK01A 50.351421/17.863340 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.