Localizations image

Gdzie w (26-400) Przysusze zregenerować turbosprężarkę lub naprawić turbinę? • Sprawdź najlepsze opcje regeneracji

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Mieszkasz w mieście Przysucha i nie wiesz, gdzie zregenerować turbinę? W tym celu powstał nasz serwis Regeneracja Turbosprężarek i rekomenduje on usługi pracowni regeneracji turbosprężarek w Przysusze. Warto zwrócić uwagę na to, że ceny nowych turbin są bardzo wysokie, dlatego też klienci coraz częściej wybierają opcję regeneracji turbo, która jest o wiele tańsza, a jakością nie odbiega od nowego turbo.


Czy regeneracja turbin w Przysuchej jest dostępna?

Samo miasto Przysucha położone jest w graniach województwa mazowieckiego, w powiecie przysuskim, na krańcu Wzniesień Południowomazowieckich, w pobliżu rzeki Radomki, około 40 kilometrów od Radomia. Miasto powstało w XV wieku, a lokacja miasta nastąpiła dopiero w 1710 roku, prawa miejskie Przysucha utraciła w 1870 i odzyskała dopiero ponownie w 1958 roku. Obszar, jaki zajmuje miasto Przysucha to około 7 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 6000 osób.

Przez miasto Przysucha przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 727 (Klwów → Przysucha → SzydłowiecWierzbica), wojewódzka numer 749 (Końskie → Przysucha) oraz krajowa numer 12 (ŁęknicaŻaryŻagańSzprotawaPrzemkówGłogówLesznoGostyńJarocinPleszew → Kalisz → SieradzŁask → Piotrków Trybunalski → SulejówOpoczno → Radom → ZwoleńPuławyPiaskiChełm → Dorohusk).

Do najważniejszych zabytków Przysuchy zalicza się przede wszystkim: klasycystyczny kościół parafialny świętego Jana Nepomucena i świętego Ignacego Loyoli z 1780 roku, klasycystyczną synagogę z końca XVIII wieku, dwór Dembińskich z XIX wieku, zabytkowy pomnik upamiętniający żołnierzy polskich na placu imienia Oskara Kolberga. Dodatkowo przez miasto Przysucha przebiega zielony szlak turystyczny imienia księdza Jana Wiśniewskiego. Przysucha jest ośrodkiem miejskim w powiecie, tu znajdują się szkoły, szpitale i obiekty urzędowe, dodatkowo miasto posiada duży potencjał pod względem rozwoju gospodarczego. Wśród banków, szkół i szpitali w Przysusze nie mogło zabraknąć serwisu regeneracji turbosprężarek, z którego usług korzystają mieszkańcy miasta, jak i okolicznych wiosek. Tutaj regeneracja turbo odbywa się szybko i w bardzo dobrej cenie, co obrazuje cennik dla miasta Przysucha załączony w tabeli poniżej


Regeneracja Turbiny Przysucha


 

Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Przysusze, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.


Poczta Polska
Ulica: Krakowska 26
Kod pocztowy: 26-400, Przysucha
Współrzędne GPS:
N 51° 21' 33.378 E 20° 37' 35.977

Układ doładowania po wizycie w ASO w warsztacie z Przysuchy

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Przysusze

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Przysusze 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Przysuchą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Przysuchy 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Przysucha 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Przysusze 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Przysucha)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Przysusze nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Przysuchy do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Przysuchy turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
26-400 Przysucha Młyny Grodzka POP-PRH1 51.356991/20.626221 Wyszukaj
26-400 Przysucha Młyny Legionów Polskich PSH01N 51.356850/20.631809 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.