Localizations image

Zregeneruj turbosprężarkę w (63-500) Ostrzeszowie • 2 warsztatów z Ostrzeszowa

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.93

Potrzebujesz zregenerować turbosprężarkę w Ostrzeszowie? My ci w tym pomożemy! Miasto Ostrzeszów znajduje się w województwie wielkopolskim, w powiecie ostrzeszowskim Powierzchnia Ostrzeszowa to około 12 kilometrów kwadratowych, a liczba mieszkańców to około 14370 osób. Miasto to lokację miejską uzyskało już przed rokiem 1283. Ostrzeszów było miastem królewskim na szlaku handlowym Wrocław-Kalisz-Toruń, zostało otoczone murami i posiadało zamek w XIV wieku. W czasie okupacji niemieckiej miasto zostało nazwane „Schlidberg”. W czasie wojny byli tu przetrzymywani jeńcy polscy.


Koszty regeneracji uszkodzonych turbin

Jadać przez Ostrzeszów możemy skorzystać z dróg krajowych i wojewódzkich, do których należą: krajowa 11 (Kołobrzeg → Koszalin → BoboliceSzczecinekPiłaChodzieżOborniki → Poznań → KórnikJarocinPleszewOstrów Wielkopolski → Ostrzeszów → KępnoKluczborkLubliniecTarnowskie Góry → Bytom), wojewódzka 449 (Syców → Ostrzeszów → Błaszki).

W Ostrzeszowie możemy znaleźć wiele wspaniałych zabytków i atrakcji. Do zabytków należą: Zamek Kazimierzowski z XIV wieku, klasztor pobernardyński, kościół świętego Mikołaja oraz Kościół Matki Boskiej Wniebowziętej z roku 1337 w stylu gotyckim. W mieście znajduje się również obszar chronionego krajobrazu Wzgórza Ostrzeszowskie. Ostrzeszów to nie tylko zabytki, ale także wiele dużych firm i ciągły rozwój miasta, znaleźć można tutaj firmy takie jak: Drop S.A., TULCON S.A., Pollena Ostrzeszów S.A. Rozwój wiąże się, z dużą ilością aut, poruszających się po drogach. Duże natężenie ruchu skutkuje też dużą ilością aut z silnikiem diesla. Specyfiką tego typu aut jest posiadanie turbosprężarki, gdy się ona zepsuję, potrzebuję regeneracji. Dzięki serwisowi regeneracja turbosprężarek łatwo dowiesz się, gdzie w Ostrzeszowie znajdziesz warsztat. Warsztat w Ostrzeszowie oferuje roczną gwarancję bez limitu kilometrów na zregenerowaną turbinę. W tabeli poniżej zebrane zostały najlepsze ceny za usługi dla miasta Ostrzeszów.

Regeneracja Turbiny Ostrzeszów
 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Ostrzeszowie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Kolejowa 27
Kod pocztowy: 63-500, Ostrzeszów
Współrzędne GPS:
N 51° 25' 34.477'' E 17° 56' 14.587''


lub

Ulica: Osiedle Zamkowe 15
Kod pocztowy: 63-500 Ostrzeszów

Układ turbodoładowania po czyszczeniu w specjalistycznej pracowni z Ostrzeszowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Ostrzeszowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Ostrzeszowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Ostrzeszowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Ostrzeszowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Ostrzeszów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Ostrzeszowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Ostrzeszów)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Ostrzeszowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Ostrzeszowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Ostrzeszowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
63-500 Ostrzeszów Osiedle Zamkowe Leśna ORS01N 51.435230/17.917219 Wyszukaj
63-500 Ostrzeszów Osiedle Zamkowe Piastowska ORS01A 51.426498/17.926880 Wyszukaj
63-500 Ostrzeszów Osiedle Zamkowe Piastowska POP-ORS1 51.426491/17.926380 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.