Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w 58-200 Dzierżoniowie • Wyszukaj najlepszy warsztat z Dzierżoniowa

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Warsztaty samochodowe w Dzierżoniowie specjalizują się w regeneracji turbosprężarek, regeneracji turbin, naprawie oraz czyszczeniu zmiennej geometrii. Innymi, bardzo popularnymi usługami są: montaż turbiny, naprawa turbosprężarki, wyważenie turbo, a także remont turbosprężarek. Poniżej w cenniku znajdują się najniższe ceny, dla Dzierżoniowa, za wyżej wymienione usługi.
Jeżeli troszczymy się i dbamy o nasz samochód, to możemy być pewni, że wydłużamy jego bezawaryjną eksploatację, jednak każde urządzenie mechaniczne, w tym niestety turbosprężarka, jest narażona na awarie, czy uszkodzenia. Warto wiedzieć, że turbosprężarka jest jednym z najtrwalszych elementów układu napędowego w naszym samochodzie. Uszkodzenia turbosprężarki często spowodowane są zanieczyszczonym lub brudnym olejem. Jeżeli chcemy zapobiec tym uszkodzeniom powinniśmy zadbać, aby filtr i olej były dobrej jakości. Co więcej, powinniśmy wymieniać go podczas każdego przeglądu okresowego. Brak odpowiedniego smarowania jest jedną z najczęściej awarii turbosprężarek. Poza tym równie często dochodzi do zatarcia mechanizmów sterujących wychyleniem łopatek kierownicy, wycieków oleju, czy usterek sterownika podciśnieniowego. Bywa również tak, że awarii ulega wirnik, a kiedy jest wyszczerbiony, bądź ma pogięte łopatki nie tylko nie wytwarza odpowiedniego ciśnienia, ale może to doprowadzić do szybszego zużycia się łożyska poprzez brak odpowiedniego wyważenia. Uszkodzenia turbosprężarki mogą być także spowodowane wtargnięciem ciał obcych, przykładowo twardego piasku lub soli, w obudowę wirnika lub koła kompresji. Spowodowane to może być uszkodzonym filtrem powietrza, uszkodzonymi przewodami systemu filtra powietrza lub rdzą w kolektorze wydechowym. Przerwy w dostarczaniu oleju, które powtarzają się w krótkich okresach, mogą powodować wypolerowanie i wypalanie się powierzchni łożysk. Jak przekazują nam warsztaty z Dzierżoniowa przyczyną tego może być wymiana oleju na inny niż dotychczas stosowany, wymiana turbosprężarki bez zalania jej olejem, długi okres nieużywania samochodu, a także nieodpowiednie uruchomienie silnika po wymianie lub naprawie turbosprężarki. Szkodzić naszej turbosprężarce może także nadmierna temperatura spalin albo zbyt szybkie wyłączenie silnika po pracy, co może prowadzić do nagromadzenia się węgla z wypalonego oleju. Jeżeli chcemy tego uniknąć, po zakończonej jeździe, zostawmy silnik na jałowym biegu przez około trzydzieści sekund.


W Dzierżoniowie można zregenerować turbosprężarkę, ale jak dojechać do Dzierżoniowa?

Dzierżoniów jest to miasto zlokalizowane w południowo–zachodniej Polsce, na Dolnym Śląsku, w województwie dolnośląskim, nad rzeką Piławą. Prawa miejskie zostały nadane Dzierżoniowi przed rokiem 1241.

Zabytki dzierżoniowskie wpisane na listę zabytków to: zespół urbanistyczny miasta, kościół parafialny świętego Jerzego, zbór ewangelicki, kościół pod wezwaniem Świętej Trójcy, synagoga, ratusz i wieża ratuszowa, sukiennice oraz kaplica grobowa rodziny Sadebecków.

Przez Dzierżoniów nie przebiega żadna droga krajowa, ale znajduje się tutaj kilka dróg wojewódzkich, między innymi: DW numer 384 (Wolibórz → Łagiewniki) , DW numer 382 (Stanowice Świdnica → Dzierżoniów → Ząbkowice ŚląskiePaczków) oraz DW numer 383 (Jedlina–ZdrójWalim → Dzierżoniów).


Regeneracja Turbiny DzierżoniówSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Dzierżoniowie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Rynek 38
Kod pocztowy: 58-200 Dzierżoniów
Współrzędne GPS:
N 52° 25' 17.835'' E 21° 2' 6.085''

lub

Poczta Polska
Ulica: Osiedle Jasne 5a
Kod pocztowy: 58-200 Dzierżoniów

Turbina po czyszczeniu w autoryzowanej pracowni z Dzierżoniowa Wyczyszczona dokładnie z nagaru turbosprężarka samochodowa przesłana z Dzierżoniowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Dzierżoniowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Dzierżoniowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Dzierżoniowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Dzierżoniowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Dzierżoniów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Dzierżoniowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Dzierżoniów)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Dzierżoniowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Dzierżoniowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Dzierżoniowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
58-200 Dzierżoniów Osiedle Makowe Batalionów Chłopskich DZI349 50.711128/16.649349 Wyszukaj
58-200 Dzierżoniów Osiedle Jasne Piastowska DZI02N 50.733528/16.652950 Wyszukaj
58-200 Dzierżoniów Osiedle Jasne Piastowska DZI01N 50.735088/16.649450 Wyszukaj
58-200 Dzierżoniów Osiedle Tęczowe Osiedle Tęczowe DZI192 50.740211/16.636049 Wyszukaj
58-200 Dzierżoniów Osiedle Tęczowe Świdnicka POP-DZE3 50.728699/16.650391 Wyszukaj
58-200 Dzierżoniów Osiedle Tęczowe Świdnicka DZI01L 50.739109/16.636080 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.