Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek – 7 warsztatów w 5 miastach – powiat ząbkowicki

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.88

Jeśli potrzebujesz zregenerować turbo w powiecie ząbkowickim i nie wiesz, gdzie dokładnie możesz to zrobić, serwis Regeneracja Turbosprężarek pomoże Ci dotrzeć do mechanika, który zaopiekuje się zużytą turbiną. Powiat ząbkowicki mieści się w południowo-zachodniej Polsce, w województwie dolnośląskim. Siedzibą powiatu jest miasto Ząbkowice Śląskie, innymi miastami należącymi do powiatu ząbkowickiego są: Bardo, Ziębice i Złoty Stok. Według danych powierzchnia powiatu ząbkowickiego wynosi prawie 802 kilometry kwadratowe, a gęstość zaludnienia to 66 758 osób. Powiat ząbkowicki graniczy z powiatem kłodzkim, powiatem dzierżoniowskim, powiatem strzelińskim, powiatem nyskim oraz z Czechami.


Powiat ząbkowicki a regeneracja turbosprężarek samochodowych wszystkich marek

Do powiatu ząbkowickiego prowadzą drogi: droga krajowa numer 8 (Kudowa-ZdrójKłodzko → Ząbkowice Śląskie → Magnice → Nadarzyn → Warszawa → RadzyminWyszkówOstrów MazowieckaZambrów → Białystok → Korycin → AugustówSuwałki → Budzisko) i droga krajowa numer 46 (Kłodzko → NysaNiemodlin → Opole → OzimekLubliniecBlachownia → Częstochowa → Janów → Szczekociny), DW numer 390 (Kamieniec Ząbkowicki → Płonica → Złoty Stok → Lądek-Zdrój), DW numer 395 (Wrocław → Strzelin Ziębice → Chałupki → Paczków) i DW numer 382 (Stanowice → ŚwidnicaDzierżoniów → Ząbkowice Śląskie → Paczków). Na listę zabytków powiatu ząbkowickiego wpisują się między innymi: zamek ząbkowicki, dzwonnica z 1413 rok, kaplica szpitalna pw. św. Jerzego, cmentarz komunalny, Dom Stanów Ziemskich oraz cmentarz żydowski w Ząbkowicach Śląskich. Przez drogi prowadzące do owych atrakcji przejeżdża wiele samochodów. Dlatego władze odpowiednio dbają o stan dróg. O sprawność samochodów doskonale troszczą się pobliskie warsztaty mechaniczne. Główną ich specjalnością jest regeneracja turbosprężarek.

Turbiny to precyzyjny mechanizm, ale pracujący w trudnych warunkach, takich jak wysoka temperatura. Dlatego kierowcy muszą szczególnie dbać o stan turbo i pamiętać o: regularnej wymianie oleju i filtra powietrza, niegaszeniu auta bezpośrednio po zakończeniu jazdy oraz zaraz po odpaleniu samochodu nie gazować mocno tylko pozwolić się na powoli turbinie rozgrzać.

W przypadku awarii turbo mieszkańcy powiatu ząbkowickiego mogą skorzystać z usług regeneracji i naprawy turbosprężarek oferowanych przez okolicznych mechaników. Z cenami dotyczącymi naprawy i regeneracji turbin w powiecie ząbkowickim zapoznać się można dzięki tabeli poniżej.

Turbina przed wysyłką w profesjonalnym serwisie, powiat ząbkowicki Naprawiona przez fachowców turbina z powiatu ząbkowickiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat ząbkowicki

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat ząbkowicki 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat ząbkowicki 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat ząbkowicki 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat ząbkowicki 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat ząbkowicki 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat ząbkowicki)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat ząbkowicki

Obsługa kurierska obejmuje również powiat ząbkowicki, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
57-256 Bardo Kolejowa BAO01A 50.505451/16.733370 Wyszukaj
57-230 Kamieniec Ząbkowicki Kolejowa KZB01A 50.523941/16.876471 Wyszukaj
57-200 Ząbkowice Śląskie Powstańców Warszawy ZSL01N 50.589809/16.822250 Wyszukaj
57-200 Ząbkowice Śląskie Osiedle Słoneczne Ziębicka ZSL02ML 50.588600/16.829700 Wyszukaj
57-220 Ziębice Osiedle Mikołaja Kopernika Stawowa ZBC01A 50.604580/17.043320 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.