Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 43-460) Wiśle

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.83

Zregeneruj turbosprężarkę w Wiśle już dziś! Wszystko dzięki serwisowi regeneracja turbosprężarek. Wisłę na mapie znajdziemy w południowej części Polski, w województwie śląskim, w powiecie cieszyńskim. Jest to przede wszystkim ośrodek sportowy, wypoczynkowy oraz luteranizmu. Oczywiście przez miasto przepływa rzeka o tej samej nazwie, czyli Wisła. Powierzchnia miasta Wisła to około 110 kilometrów kwadratowych powierzchni, a liczba mieszkańców wynosi około 11000 osób. Miasto podzielone jest na 7 osiedli takich jak: Centrum, Obłaziec, Jawornik, Głębce, Malinka, Czarne, Nowa Osada. Historia miasta Wiła sięga wieku XVI, kiedy to pojawili się tam pierwsi osadnicy.


Profesjonalna regeneracja uszkodzonych turbin

Przez Wisłę przebiegają drogi wojewódzkie takie jak: wojewódzka 942 (Bielsko-Biała → Szczyrk → Wisła), wojewódzka 941 (Skoczów → Wisła → Istebna).

W Wiśle znajdziemy zabytki takie jak: karczma z roku 1794, kościół ewangelicko-augsburski Apostołów Piotra i Pawła z roku 1838, Zamek Prezydenta, kościół katolicki z roku 1865, 110-letni pałacyk myśliwski Habsburgów przeniesiony spod Baraniej Góry, wieża kościelna z XVI kościoła pod wezwaniem Znalezienia Krzyża Świętego. Ze względu na to, że Wisła to bardzo duże miasto, nie brakuje na jej drogach aut, a w tym takich z silnikiem diesla. Auta te cieszą się popularnością ze względu na ich moc, jednak warto pamiętać o ich prawidłowym użytkowaniu. W innym przypadku można doprowadzić do usterki turbosprężarki, a wymiana jej to dosyć kosztowna operacja. Dlatego właśnie większość użytkowników decyduje się na regenerację jej, co jest o wiele tańszym rozwiązaniem. Z tego względu w Wiśle również jest możliwość regeneracji turbosprężarki, a ceny tych i innych usług zostały zebrane w poniższej tabeli.


 Regeneracja Turbiny Wisła
 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Wiśle, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Plac Bogumiła Hoffa 1
Kod pocztowy: 43-460 Wisła
Współrzędne GPS:
N 49° 39' 18.619'' E 18° 51' 32.734''

Układ turbodoładowania po przygotowaniu w autoryzowanej pracowni z Wisły

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Wiśle

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Wiśle 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Wisłą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Wisły 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Wisła 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Wiśle 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Wisła)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Wiśle nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Wisły do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Wisły turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
43-460 Wisła Sochy 1 Maja WIS01A 49.659439/18.855659 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.