Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 43-370) Szczyrku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Zregeneruj swoją uszkodzoną turbosprężarkę w nowoczesnej pracowni regeneracji turbosprężarek w mieście Szczyrk. Pracownia w Szczyrku dzięki posiadaniu nowoczesnych technologii regeneracji turbin jest w stanie przywrócić im fabryczne osiągi i nie jest im straszna żadna turbina. Pracownia w Szczyrku coraz częściej przyjmuje turbiny uszkodzone na przykład z powodu uszkodzenia ciałem obcym lub z powodu zanieczyszczeń oleju.


Pracownia w Szczyrku, a regeneracja uszkodzonej turbiny

Samo miasto Szczyrk położone jest w granicach województwa śląskiego, w powiecie bielskim. Leży blisko miast takich jak: Bielsko-Biała, Wisła, Żywiec. Gminy sąsiadujące ze Szczyrkiem to: Bielsko-Biała, Brenna, Buczkowice, Lipowa, Wilkowice, Wisła. Historia Szczyrk sięga XV wieku, a w roku 1630 nastąpił pierwszy spis ludności miasta, miasto prawa miejskie otrzymało dopiero w roku 1973. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Szczyrk to około 39 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 5700 osób.

W mieście Szczyrk znajdują się obiekty takie jak: Ośrodek Narciarski Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich, Ośrodek Narciarski Czyrna-Solisko w Szczyrku, Wyciąg Narciarski „Beskid”, oprócz tego znajduje się tu około 6 szlaków turystycznych o różnej trudności. Miasto Szczyrk znane jest głównie jako ośrodek wypoczynkowy i turystyczny. Dlatego każdy turysta w Szczyrku, jak i mieszkaniec miasta może zregenerować swoją turbinę w razie awarii w pracowni regeneracji turbosprężarek, która załatwia usługę od ręki i do tego w bardzo dobrej cenie, co dodatkowo zachęca do skorzystania z usług tej właśnie pracowni. Dla komfortu klientów pracowni regeneracji turbosprężarek w Szczyrku został stworzony cennik zawierający ceny za usługę regeneracji i czyszczenia oraz diagnostyki turbo i znajduje się on w tabeli poniżej.

Do pracowni regeneracji turbosprężarek w Szczyrku można dojechać, korzystając z drogi wojewódzkiej numer 942 (Bielsko-Biała → Szczyrk → Wisła).

Turbosprężarka przed montażem w nowoczesnej pracowni z Szczyrku

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Szczyrku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Szczyrku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Szczyrkiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Szczyrku 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Szczyrk 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Szczyrku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Szczyrk)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Szczyrku nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Szczyrku do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Szczyrku turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
43-370 Szczyrk Beskidzka SCR01A 49.720402/19.041321 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.