Localizations image

Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych w (kod pocztowy 11-040) Dobrym Mieście

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.61

Jesteś w drodze do Dobrego Miasta, a twoja turbosprężarka odmówiła współpracy? Życie czasem jest przewrotnie, ale w tej sytuacji pomoże serwis Regeneracja Turbosprężarek. Serwis w Dobrym Mieście oferuje profesjonalną regenerację, po uprzedniej szczegółowej diagnostyce i czyszczeniu turbiny. Dobre Miasto znajdziemy na mapie w granicach województwa warmińsko-mazurskiego, w powiecie olsztyńskim. Miasto leży w odległości około 25 kilometrów od Olsztyna. W herbie miasta znajdziemy jelenia trzymającego w pysku gałąź dębu, stojącego na trawie. Liczba osób zamieszkujących miasto Dębno to około 10400, natomiast powierzchnia wynosi około 4,9 kilometrów kwadratowych.


Czyszczenie i regeneracja turbiny w Dobrym Mieście

W drodze przez Dobre Miasto skorzystać można z dróg zarówno wojewódzkich, jak i krajowych takich jak: wojewódzka 530 (Ostróda → Łukta → Dobre Miasto), wojewódzka 593 (Miłakowo → Dobre Miasto → Jeziorany → Lutry → Reszel), wojewódzka 507 (BraniewoPieniężnoOrneta → Dobre Miasto), krajowa 51 (Bezledy → BartoszyceLidzbark Warmiński → Dobre Miasto → Olsztyn → Olsztynek).

Zabytki miasta, które warto zobaczyć to na pewno: gotycki kościół Najświętszego Zbawiciela i Wszystkich Świętych, rzeźba Madonny z wieku XV, kościół po ewangelicki w tylu klasycystycznym, fragment murów obronnych z wieżą gotycką, wieża ciśnień z roku 1905. Dobre Miasto to główny ośrodek usługowo-przemysłowy na Pojezierzu Olsztyńskim. W związku z prężnym rozwojem miasta, na drogach pojawia się coraz więcej aut, a wśród nich auta z silnikiem diesla. Auta te wymagają odpowiedniego użytkowania, a w razie problemu regeneracji poszczególnych części. Najczęstsze przyczyny awarii turbo w tych autach to brak smarowania, zużycie, ciało obce w zmiennej geometrii, brak oleju.

W razie usterki turbosprężarki, podczas podróży po Dobrym Mieście, dzięki serwisowi Regeneracja Turbosprężarek łatwo można znaleźć specjalistyczny warsztat/serwis zajmujący się regeneracją. Poniżej szacowane koszty napraw dla Dobrego Miasta.


Regeneracja Turbiny Dobre Miasto
 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Dobrym Mieście, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Zwycięstwa 8
Kod pocztowy: 11-040, Dobre Miasto
Współrzędne GPS:
N 53° 59' 17.635'' E 20° 23' 37.381''

Turbina po serwisie w autoryzowanym serwisie z Dobrego Miasta Profesjonalnie naprawione turbo z Dobrego Miasta

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Dobrym Mieście

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Dobrym Mieście 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Dobrym Miastem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Dobrego Miasta 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Dobre Miasto 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Dobrym Mieście 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Dobre Miasto)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Dobrym Mieście nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Dobrego Miasta do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Dobrego Miasta turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
11-040 Dobre Miasto Przysiółek Dolny Zwycięstwa DMI02A 53.988091/20.392040 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.