Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Reszlem (kod pocztowy 11-440) i w Reszlu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.58

Potrzebujesz zregenerować turbo po awarii w mieście Reszel? Skieruj się w Reszlu do najlepszego serwisu regeneracji turbosprężarek w mieście! Tu w serwisie w Reszlu naprawa i regeneracji turbin przebiega szybko i sprawnie, a wszystko dzięki nowoczesnym technologią regeneracji. Do serwisu w Reszlu coraz częściej trafiają turbiny po awarii spowodowanej na przykład: zanieczyszczeniami w oleju, uszkodzeniem ciałem obcym, złym olejem.


Serwis w Reszlu oferuje usługę regeneracji turbosprężarek

Jeśli chodzi o samo miasto Reszel, to jest ono położone w granicach województwa warmińsko-mazurskiego, w powiecie kętrzyńskim, na Pojezierzu Mrągowskim, nad rzeką Sajną i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Reszel. Reszel powstało w roku 1241 i zostało założone przez Krzyżaków, natomiast prawa miejskie uzyskało w roku 1337. Tereny miasta Reszel to około 3,8 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 4640 osób.

Przez miasto Reszel przebiega droga wojewódzka numer 594 (Bisztynek → Robawy → Kętrzyn) oraz droga wojewódzka numer 590 (Barciany → Korsze → Reszel → Biskupiec).

Zabytki miasta Reszel, które warto zobaczyć to przede wszystkim: zamek biskupów warmińskich z 1350 roku, kościół farny pod wezwaniem świętego Piotra i Pawła z XIV wieku, cerkiew pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego z XVIII wieku, gotyckie mosty z XIV wieku, fragmenty murów obronnych z XIV wieku, klasztor sióstr katarzynek z XVII wieku. Ciekawostką jest, że miasto Reszel jako pierwsze przystąpiło do Międzynarodowego Stowarzyszenia Miast Cittaslow, które to opiera się globalizacji i homogenizacji miast. Oprócz pięknych zabytków w Reszlu znajduje się najlepszy w okolicy serwis regeneracji turbosprężarek, gdzie regenerowane są wszelkiego typu turbiny, a wśród innych tego typu miejsc serwis słynie z najlepszych maszyn i nowoczesnych technologii regeneracji. Ceny, jakie oferuje serwis w Reszlu, zostały zebrane w tabeli poniżej, która zawiera ceny za usługę diagnostyki i regeneracji turbo oraz innych napraw.

Układ turbodoładowania po serwisie w specjalistycznej pracowni w Reszlu

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Reszlu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Reszlu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Reszlem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Reszla 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Reszel 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Reszlu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Reszel)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Reszlu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Reszla do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Reszla turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
11-440 Reszel Bolesława Chrobrego RES01ML 54.054241/21.147181 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.