Localizations image

Kod 14-520 Pieniężno – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Pieniężnie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł oddać swoją turbinę do regeneracji w Pieniężnie? Wybierz się w takim razie w Pieniężnie do autoryzowanego serwisu regeneracji turbosprężarek. Serwis w Pieniężnie powstał tu ze względu na dużą ilość diesli na drogach miasta, a co za tym idzie w związku ze zwiększonym zainteresowaniem na tego typu usługę. Główne usługi serwisu to: diagnostyka, czyszczenie, regeneracja turbin.


W Pieniężnie można skorzystać z usługi regeneracji turbosprężarek

Samo miasto Pieniężno położone jest w granicach województwa warmińsko-mazurskiego, w powiecie braniewskim, nad rzeką Wałszą i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Pieniężno. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Pieniężno to około 3,8 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 2850 osób. Miasto Pieniężno zostało założone w XIII wieku, natomiast miasto prawa miejskie uzyskało w roku 1312, które niestety utraciło w roku 1945 i na powrót odzyskało dopiero w roku 1973.

Do najcenniejszych zabytków Pieniężna należą: zamek Kapituły Warmińskiej z XIV wieku, ratusz z przełomu wieku XIV i XV, wieża ciśnień wybudowana 1905 roku, kościół świętych Piotra i Pawła z XIV wieku, cerkiew greckokatolicka świętego Michała wybudowana w XVII wieku.

Przez miasto Pieniężno przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 510 (Pieniężno → Lelkowo), wojewódzka numer 507 (Braniewo → Pieniężno → Orneta Dobre Miasto), wojewódzka numer 512 (Pieniężno → Górowo IławeckieBartoszyce → Szczurkowo).

Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy skorzystać z usług serwisu w Pieniężnie, to warto wiedzieć, że serwis udziela dwunastomiesięcznej gwarancji na każdą zregenerowaną turbinę bez limitu kilometrów. Dodatkowo serwis w Pieniężnie oferuje wysoką jakość usług i niską cenę. Cennik dla miasta Pieniężno wraz z szacowanymi kosztami za usługę regeneracji znajduje się w tabeli poniżej.

Układ doładowania przed pakowaniem w warsztacie z Pieniężna

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Pieniężnie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Pieniężnie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Pieniężnem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Pieniężna 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Pieniężno 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Pieniężnie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Pieniężno)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Pieniężnie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Pieniężna do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Pieniężna turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
14-520 Pieniężno Tadeusza Kościuszki PEN091 54.235279/20.123110 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.