Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 14-500 Braniewo

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.90

Regeneracja turbin w Braniewie dostępna od ręki w najlepszym warsztacie regeneracji turbosprężarek! Warsztat w Branieiwe oferuje regenerację turbin na nowych i orygilanych częściach, co zapewnia najwyższą jakość regeneracji. Miasto Braniewo znajduje się w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie braniewskim, na Równinie Warmińskiej, nad rzeką Pasłęką. Miasto Braniewo jest najstarszym miastem warmińskim, jego założenie datuje się na rok 1240. W latach 1250-1340 miasto było siedzibą biskupów warmińskich, a od 1278 roku stolicą diecezji. Powierzchnia miasta to około 12.4 kilometra kwadratowego, a liczba mieszkańców to około 17130 osób.


Jak przebiega proces regeneracji turbosprężarki w Braniewie?

Przez Braniewo poruszać się można przy pomocy drogi wojewódzkiej numer 504 (Elbląg → Pogrodzie → Braniewo), wojewódzkiej 507 (Braniewo → PieniężnoOrneta Dobre Miasto) oraz drogi krajowej numer 54 (Chruściel → Braniewo → Gronowo).

Zabytki miasta Braniewo, które warto zwiedzić to: bazylika świętej Katarzyny, wieża dawnego Zamku Biskupiego, sanktuarium Podwyższenia Krzyża Świętego, dom prowincjonalny Zgromadzenia Sióstr świętej Katarzyny w Braniewie, kościół świętej Trójcy, kościół parafialny świętego Antoniego, cerkiew prawosławna pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego, dom konwertytów z 1718 roku. Jeśli chodzi o gospodarkę miasta, to przemysł tu skupia się głównie na małych firmach. Jednym z większych zakładów produkcyjnych jest Browar Namysłów i fabryka mebli Okmed. Jako że miasto znajduje się dosyć blisko morza, przemysł dobrze się rozwija i zabytków do zwiedzania nie brakuje, na drogach pojawia się coraz więcej at, a wśród nich diesli. Do najczęstszych przyczyn uszkodzenia turbiny w dieslach należą: brak oleju silnikowego, zanieczyszczenia w oleju, niewłaściwy olej. Jak widać, bardzo duży wpływ na prawidłowe działanie turbo ma olej, dlatego warto zadbać o jego dobrą jakoś i właściwy poziom. Jeśli jedna mimo tego turbosprężarka uległą awarii, w mieście Braniewo można szybko i w dobrej cenie, zregenerować turbinie w specjalistycznym warsztacie, a cennik prezentujący ceny za wybrane usługi znajduje się poniżej.


Regeneracja Turbiny Braniewo

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Braniewie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Hozjusza 1
Kod pocztowy: 14-500, Braniewo
Współrzędne GPS:
N 54° 22' 56.628'' E 19° 49' 24.313''


lub

Ul: Dembińskiego
Kod pocztowy: 14-500 Braniewo

Turbo po serwisie w autoryzowanym serwisie w Braniewie Turbina zregenerowana przez fachowców nadesłana z Braniewa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Braniewie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Braniewie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Braniewem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Braniewa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Braniewo 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Braniewie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Braniewo)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Braniewie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Braniewa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Braniewa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
14-500 Braniewo Dąbrowskiego BRA01N 54.375278/19.814970 Wyszukaj
14-500 Braniewo Królewiecka BRA01A 54.390240/19.834129 Wyszukaj
14-500 Braniewo Królewiecka BRA02A 54.389591/19.834360 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.