Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w 11-220 Górowie Iławeckim • Wyszukaj najlepszy warsztat z Górowa Iławeckiego

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja turbin w mieście Górowo Iławeckie dostępna w nowoczesnej pracowni regeneracji turbosprężarek! W pracowni w Górowie Iławeckim każdy klient jest traktowany indywidualnie, a turbiny przechodzą złożony proces diagnostyki, czyszczenia i regeneracji, a potem klienci mogą cieszyć się turbiną z fabrycznymi osiągami. Główne przyczyny uszkodzeń turbiny, z jakimi ścierają się pracownicy pracowni w Górowie Iławeckim: brak oleju, zanieczyszczenia w oleju, zły olej.


Nowa turbina, czy regeneracja w pracowni w Górowie Iławeckim?

Samo miasto Górowo Iławeckie położone jest w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie bartoszyckim, na północ od Olsztyna. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Górowo Iławeckie to około 3,3 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 4100 osób. Historia Górowa Iławeckiego sięga średniowiecza, miasto powstało w roku 1335 i w tym samym dniu uzyskało prawa miejskie.

Przez Górowo Iławeckie biegnie droga wojewódzka numer 512 (Pieniężno → Górowo Iławeckie → Bartoszyce → Szczurkowo) oraz droga wojewódzka numer 511 (Lidzbark Warmiński → Górowo Iławeckie).

Najcenniejsze zabytki miasta Górowo Iławeckie to: ratusz Górowski w stylu gotyckim z XIV wieku, kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w stylu neogotyckim z 1895 roku, cerkiew greckokatolicka z XIV wieku z XV-wieczną murowaną dzwonnicą, dawny hotel zamieniony na Komendę Milicki, kolejowa wieża ciśnień.

Miasto Górowo Iławeckie jest głównie ośrodkiem przemysłowy, handlowym i usługowym, rozwija się tu bardzo dobrze przemysł drzewny i remontowo-budowlany, na wyróżnienie zasługuje również pracownia regeneracji turbosprężarek, która prosperuje znakomicie ze względu na najnowocześniejsze technologie regeneracji, profesjonalną obsługę i najlepsze ceny w okolicy. Cennik dla miasta Górowo Iławeckie wraz z cenami za usługę regeneracji turbo znajduje się w tabeli poniżej.

Turbosprężarka przed wysyłką w autoryzowanym serwisie w Górowie Iławeckim Zregenerowana w pełni turbina przesłana od klienta z Górowa Iławeckiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Górowie Iławeckim

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Górowie Iławeckim 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Górowem Iławeckim 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Górowa Iławeckiego 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Górowo Iławeckie 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Górowie Iławeckim 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Górowo Iławeckie)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Górowie Iławeckim nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Górowa Iławeckiego do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Górowa Iławeckiego turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
11-220 Górowo Iławeckie Szkolna GIL01G 54.281551/20.489771 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.