Localizations image

Zregeneruj turbo w Nowym • Najlepsze warsztaty regeneracji turbosprężarek i naprawy turbin z 86-170 Nowego

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.80

W mieście Nowe zregenerujesz turbinę w najlepszym serwis regeneracji turbosprężarek w okolicy. Samo miasto Nowe położone jest w granicach województwa kujawsko-pomorskiego, w powiecie świeckim, nad Wisłą i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Nowe. Nazwa miasta Nowe wywodzi się ze średniowiecza, a pierwsze ślady osadnictwa na tych terenach pochodzą już z okresu neolitu. Informacje na temat Nowego występują po raz pierwszy w XIII wieku i jest opisywane jako miejsce śmierci księcia Świętopełka i potyczki z Krzyżakami. Prawa miejskie Nowe uzyskało w roku 1280. Tereny miasta Nowe to około 3,5 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 6000 osób.


Dojazd do serwisu w Nowym jest bardzo prosty

Przez miasto Nowe przebiegają drogi takie jak: wojewódzka 377 (Nowe → Twarda Góra → Pieniążkowo) oraz droga krajowa numer 91 (Gdańsk → Pruszcz GdańskiRusocinTczewGniewWarlubieŚwiecieChełmno → Toruń → Piotrków Trybunalski → KamieńskRadomsko → Kłomnice → Częstochowa).

Do najcenniejszych zabytków miasta Nowe zalicza się: Stare Miasto, nienaruszony od czasów średniowiecza układ miasta, zamek zbudowany w połowie XIV wieku przez Zakon Krzyżacki, mury obronne z XIV wieku, fara pod wezwaniem świętego Mateusza Apostoła i Ewangelisty z XIV wieku budowany przez około 100 lat, kościół pod wezwaniem świętego Maksymiliana Marii Kolbe z 1311 roku, kaplicę świętego Jerzego wybudowaną w XV wieku. W mieście Nowe znajduje się też wiele szlaków turystycznych takich jak: szlak bursztynowy nadwiślański, szlak tradycji kopernikowskiej, szlak jezior kociewskich.

Miasto Nowe prężnie się rozwija, najlepiej prosperują tu małe przedsiębiorstwa i firmy usługowe, czego przykładem jest serwis regeneracji turbosprężarek. Do serwisu w Nowym przybywają mieszkańcy miasta, jak i okolicznych miejscowości, co jest spowodowane wysoką jakością świadczonych usług, która wynika z posiadania profesjonalnego sprzętu do regeneracji turbo. Serwis w Nowej proponuje klientom bardzo atrakcyjne ceny za regenerację turbo, co dodatkowo zachęca do skorzystania z tej usługi, zamiast wymiany turbiny na nową, co jest dużym kosztem. Cennik dla miasta Nowe znajduje się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny NoweSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Nowym, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Bydgoska 11
Kod pocztowy: 86-170 Nowe
Współrzędne GPS:
N 53° 38' 46.838'' E 18° 43' 34.183'''

Turbosprężarka po demontażu na stole w laboratorium w Nowym Zregenerowane turbo z Nowego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Nowym

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Nowym 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Nowym 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Nowego 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Nowe 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Nowym 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Nowe)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Nowym nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Nowego do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Nowego turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
86-170 Nowe Generała Komierowskiego NOE01N 51.690472/15.732600 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.