Localizations image

Regeneracja turbosprężarki • (kod pocztowy 34-425) Biały Dunajec • Naprawa turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Mieszkasz w Białym Dunajcu i właśnie zepsuła ci się turbina w aucie? W takim razie skieruj się w Białym Dunajcu do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek. Awaria turbosprężarki we wsi Biały Dunajec to coraz częstsza udręka posiadaczy diesli, dlatego też w Białym Dunajcu powstała pracownia zajmująca się ratowaniem tych turbin. Cena nowej turbiny w Białym Dunajcu zdecydowanie przewyższa cenę turbiny regenerowane, na co składa się fakt, że nowa turbina musi być wyprodukowana z drogiego materiału, gdyż musi być wytrzymała, ze względu na to, że pracuje w trudnym środowisku i wysokich temperaturach.


Najlepsze ceny regeneracji turbosprężarki w pracowni w Białym Dunajcu

Jeśli chodzi o samą wieś Biały Dunajec, to jest ona położona w granicach województwa małopolskiego, w powiecie tatrzańskim, w gminie Biały Dunajec, której wieś jest siedzibą. Wieś Biały Dunajec liczy aktualnie około 5200 mieszkańców. Pierwsze wzmianki historyczne na temat Białego Dunajca pochodzą z roku 1564. Przez podhalańską wieś Biały Dunajec płynie rzeka o tej samej nazwie. W latach 1975-1998 wieś Biały Dunajec należała do województwa nowosądeckiego.

Przez wieś Biały Dunajec można przejechać, korzystając z drogi krajowej numer 47 (Rabka → Nowy TargZakopane).

Jeśli nadal nie zdecydowałeś się na wizytę w Białym Dunajcu w specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek, to warto dodać też, że firma udziela dwunastomiesięczną gwarancję na zregenerowaną turbinę. Do usług serwisu w Białym Dunajcu zaliczyć można: diagnostykę, czyszczenie, regulację i regenerację turbin. Cennik dla klientów pracowni w Białym Dunajcu wraz z cenami za usługi takie jak: diagnostyka, czyszczenie, regeneracja turbin znajduje się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny Biały DunajecSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Białym Dunajcu, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Jana Pawła II 309
Kod pocztowy: 34-425, Biały Dunajec
Współrzędne GPS:
N 49° 22' 9.75'' E 20° 0' 22.082''

Turbina przed oddaniem do klienta w laboratorium w Białym Dunajcu Naprawiona i zregenerowana turbosprężarka z Białego Dunajca

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Białym Dunajcu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Białym Dunajcu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Białym Dunajcem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Białego Dunajca 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Biały Dunajec 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Białym Dunajcu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Biały Dunajec)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.