Localizations image

Kod 66-620 Gubin – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Gubinie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja turbosprężarki w Gubinie, tylko w profesjonalnym serwisie regeneracji turbosprężarek. Dzięki nowemu serwisowi zregenerowanie turbiny jest jeszcze szybsze niż dotychczas. Ważne jest, aby turbina po regeneracji odzyskała fabryczne osiągi, do tego właśnie potrzebne są specjalistyczne maszyny. Warto pamiętać, że bardzo ważnym aspektem w prawidłowym i długim działaniu turbiny jest odpowiedni czysty olej i jego właściwy poziom. Jeśli chodzi o miasto Gubin, to znajduje się ono w województwie lubuskim, w powiecie krośnieńskim, na prawym brzegu Nysy Łużyckiej, na granicy z Niemcami. Prawa miejskie na prawie magdeburskim miasto uzyskało w roku 1235. Powierzchnia miasta Gubin to około 21 kilometrów kwadratowych, a liczba mieszkańców miasta to około 16770 osób.


Gdzie w Gubinie oddać turbinę do regeneracji?

Poruszając się autem po mieście, można skorzystać z dróg wojewódzkich, takich jak: wojewódzka 138 (Muszkowo → Długoszyn → Sulęcin → Torzym → Gubin), wojewódzka 286 (Gubin → Biecz), wojewódzka 285 (Gubin → Grabice → Jasienica) oraz z drogi krajowej 32 (Gubinek → Połupin → Zielona Góra → SulechówWolsztynStęszew).

Zabytki, jakie warto zobaczyć w Gubinie to przede wszystkim: kościół parafialny pod wezwaniem Świętej Trójcy z XV wieku, będący jednym z największych zabytków architektury gotyckiej w zachodniej Polsce, wieża Bramy Ostrowskiej z XV wieku, ratusz z przełomu XV/XVI wieku. Miasto posiada też wiele pięknych i okazałych parków, takich jak: Park Aleksandra Waszkiewicza, który powstał w 1977 roku, Park Adama Mickiewicza z 1870 roku, Park przy ulicy Obrońców Pokoju. Dawniej miasto miało handlowy charakter ze względu na dobrą lokalizację, aktualnie w mieście rozwijają się małe przedsiębiorstwa i firmy, w mieście nie brakuje na przykład salonów fryzjerskich. Na drogach nie brakuje też aut, a wśród nich diesli, to właśnie dla tego typu aut powstał profesjonalny serwis regeneracji turbosprężarek, a poniżej dla rozeznania znajduje się cennik dla miasta Gubin.


Regeneracja Turbiny GubinSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Gubinie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Krasińskiego 2
Kod pocztowy: 66-620 Gubin
Współrzędne GPS:
N 51° 56' 57.595'' E 14° 43' 45.229''

lub

Poczta Polska
Ulica: Kosynierów 16
Kod pocztowy: 66-620 Gubin

Turbina przed wymianą w pracowni w Gubinie Wyczyszczone i wyregulowane turbo z Gubina

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Gubinie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Gubinie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Gubinem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Gubina 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Gubin 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Gubinie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Gubin)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Gubinie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Gubina do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Gubina turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
66-620 Gubin Budziszyńska GUB01N 51.947731/14.723520 Wyszukaj
66-620 Gubin Generała Kazimierza Pułaskiego GUB01A 51.951382/14.742120 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.