Localizations image

Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych w (kod pocztowy 66-600) Krośnie Odrzańskim

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.69

Czy wiesz, że w Krośnie Odrzańskim jesteś w stanie zregenerować zepsutą turbosprężarkę? Regeneracja w Krośnie Odrzańskim dostępna w autoryzowanym serwisie regeneracji turbosprężarek. Krosno Odrzańskie jest to miasto powiatowe położone w granicach województwa lubuskiego, w powiecie krośnieńskim. Miasto leży nad Odrą u ujścia Bobru. Lokację miejską miasto to uzyskało w roku 1238. Powierzchnia miasta to około 8 kilometrów kwadratowych, natomiast zaludnienie na tym terenie to około 11600 osób.


Serwis w Krośnie Odrzańskim i regeneracja uszkodzonych turbin?

W mieście Krosno Odrzańskie znajdziemy drogi krajowe i wojewódzkie takie jak: krajowa 29 (Słubice → Krosno Odrzańskie → Połupin), wojewódzka 276 (Krosno Odrzańskie → Świebodzin).

Zastanawiasz się, co warto zobaczyć w Krośnie Odrzańskim? Najciekawsze zabytki, warte obejrzenia to: kościół filialny pod wezwaniem świętego Andrzeja Apostoła w stylu neogotyckim, budynek poklasztorny z ulicy Szkolnej 4, zamek piastowski w ruinie z XIII wieku, mury obronne z wieku XIV, kościół ewangelicki pod wezwaniem świętej Jadwigi Śląskiej. Herb miasta przestawia herb Piastów śląskich. Jak w każdym mieście tak i w Krośnie Odrzańskim nie brakuje aut, a w tym aut z silnikiem diesla. Jak wiadomo, filarem diesli jest turbosprężarka, która wymaga w razie usterek regeneracji lub wymiany. Ważne jest, aby odpowiednio dbać o silnik auta, sprawdzając stan i poziom oleju, zwracać uwagę na sposób użytkowania auta. Często jednak mimo tego turbo przestaje działać. W tym wypadku należy znaleźć serwis zajmujący się regeneracją turbosprężarek w Krośnie Odrzańskim. Nasza serwis we wszystkim ci pomoże, a poniżej w tabeli szacowane koszty napraw dla miasta Krosno Odrzańskie. Oferta serwisu w Krośnie Odrzańskim to: szczegółowa diagnostyka, czyszczenie, wyważanie i regeneracja turbin po awarii.


Regeneracja Turbiny Krosno OdrzańskieSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Krośnie Odrzańskim, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Poznańska 49
Kod pocztowy: 66-600 Krosno Odrzańskie
Współrzędne GPS:
N 52° 3' 10.569'' E 15° 6' 18.863''

lub

Poczta Polska
Ulica: Pocztowa 14
Kod pocztowy: 66-602 Krosno Odrzańskie

Turbina po demontażu na stole w laboratorium z Krosna Odrzańskiego Turbosprężarka samochodowa naprawiona przez fachowców z Krosna Odrzańskiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Krośnie Odrzańskim

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Krośnie Odrzańskim 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Krosnem Odrzańskim 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Krosna Odrzańskiego 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Krosno Odrzańskie 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Krośnie Odrzańskim 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Krosno Odrzańskie)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Krośnie Odrzańskim nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Krosna Odrzańskiego do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Krosna Odrzańskiego turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
66-600 Krosno Odrzańskie Słubicka KRD01A 52.057301/15.091340 Wyszukaj
66-600 Krosno Odrzańskie Słubicka POP-KRD1 52.055580/15.095480 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.