Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Lewinem Brzeskim (kod pocztowy 49-340) i w Lewinie Brzeskim

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja turbin w mieście Lewin Brzeski tylko w nowoczesnym serwisie regeneracji turbosprężarek w mieście. Serwis w Lewinie Brzeskim dziennie regeneruje setki turbin, z tego też względu jest jednym z najlepszych serwisów w okolicy, co spowodowane jest specjalistycznymi maszynami, które usprawniają pracę.


Usługa regeneracji uszkodzonej turbosprężarki dostępna w serwisie w Lewinie Brzeskim

Jeśli chodzi o miasto Lewin Brzeski, to jest ono położone w województwie opolskim, w powiecie brzeskim, na Nizinie Śląskiej, nad Nysą Kłodzką i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Lewin Brzeski. Miasto Lewin Brzeski powstała w XIII wieku, a prawa miejskie uzyskało w roku 1284. Powierzchnia Lewina Brzeskiego to około 10 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 5800 osób.


Przez miasto Lewin Brzeski przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 458 (Obórki → Czeska Wieś → Lewin Brzeski → Skorogoszcz → Popielów) oraz krajowa numer 94 (ZgorzelecBolesławiecChojnów → Legnica → Prochowice → Wrocław → Brzeg → Opole → Strzelce OpolskieToszekPyskowice → Bytom → Będzin → Sosnowiec → Dąbrowa Górnicza → Olkusz → Kraków → Wieliczka → Targowisko → BochniaBrzeskoWojnicz → Tarnów → PilznoDębicaRopczyce → Rzeszów → ŁańcutJarosławRadymno → Korczowa).


Najcenniejsze zabytki miasta Lewin Brzeski to: kościół ewangelicki pod wezwaniem świętego Piotra i Pawła z XIV wieku, ratusz wybudowany w 1837 roku, zespół pałacowy z połowy XVIII wieku, pałac w Lewinie Brzeskim w stylu barkowym z 1772 roku, kościół katolicki Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, marmurowy krzyż z 1617 roku. Gospodarka Lewina Brzeskiego opiera się głównie na rolnictwie, ale rozwija się też tutaj lekki przemysł i usługi. Na dodatkowe wyróżnienie zasługuje serwis regeneracji turbosprężarek w Lewinie Brzeskim. Powstał on ze względu na duże zainteresowanie usługą regeneracji turbin i cieszy się dużą popularnością ze względu na profesjonalne podejście do klienta i wysoką jakość świadczonych usług. Cennik stworzony specjalnie dla miasta Lewin Brzeski znajduje się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny Lewin Brzeski
 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Lewinie Brzeskim, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Pocztowa 8
Kod pocztowy: 49-340 Lewin Brzeski
Współrzędne GPS:
N 50° 44' 49.394'' E 17° 36' 58.129''

Turbo przed oddaniem do klienta na stole w pracowni z Lewina Brzeskiego Naprawiona w stu procentach turbina samochodowa z Lewina Brzeskiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Lewinie Brzeskim

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Lewinie Brzeskim 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Lewinem Brzeskim 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Lewina Brzeskiego 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Lewin Brzeski 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Lewinie Brzeskim 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Lewin Brzeski)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Lewinie Brzeskim nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Lewina Brzeskiego do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Lewina Brzeskiego turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
49-340 Lewin Brzeski Wróblin Karola Świerczewskiego LBR01G 50.749001/17.617260 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.