Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 46-090) Popielowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Szukasz miejsca do regeneracji turbosprężarki w Popielowie? W takim razie polecamy skierować się w Popielowie do autoryzowanego serwisu regeneracji turbosprężarek z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie regeneracji turbin, jak i innych podzespołów do diesli. Jeśli twoje turbo uległo awarii, to warto zadać sobie pytanie: Czy odpowiednio dbasz o swoje auto? Regularnie wymieniasz olej, sprawdzasz jego poziom, poddajesz auto regularnie serwisowi? Jeśli odpowiedź brzmi nie, no to już wiesz, dlaczego twoje turbo uległo awarii. Dzięki specjalistycznym maszynom i odpowiedniej procedurze regeneracji fachowcy z serwisu w Popielowie są w stanie przywrócić uszkodzonej turbinie fabryczne osiągi.


Czyszczenie i regeneracja turbosprężarek w serwisie w Popielowie

Jeśli chodzi o Popielów, to jest to wieś położona w województwie opolskim, w powiecie opolskim, w gminie Popielów, której to wieś jest siedzibą. Liczba mieszkańców Popielowa to około 2400 osób. Nazwa miasta Popielów pochodzi od polskiego słowa popiół. Do zabytków wsi Popielów zalicza się: kościół cmentarny pod wezwaniem Matki Boskiej i świętego Andrzeja wybudowany w roku 1654 z drewna z barkowym ołtarzem w środku z XVII wieku i rokokowymi organami z XVII wieku.

W drodze przez Popielów można skorzystać z drogi wojewódzkiej numer 458 (Obórki → Czeska Wieś → Lewin Brzeski → Skorogoszcz → Popielów) oraz drogi wojewódzkiej numer 457 (PisarzowiceDobrzeń Wielki).

Ciągły spadek mocy podczas jazdy nie daje ci spokoju? To może być właśnie jeden z objawów uszkodzonej turbosprężarki, dlatego nie ma na co czekać i warto oddać turbinę w ręce fachowców, którzy zajmą się nią w odpowiedni sposób. W Popielowie znajduje się autoryzowany serwis regeneracji turbosprężarek, który przed każdą regeneracją przeprowadza proces szczegółowej diagnostyki, aby jak najprecyzyjniej wyłapać problem z turbiną. Dodatkowo przeprowadza się tu działania takie jak demontaż i montaż turbiny, czyszczenie, regenerację i wyważanie. Cennik dla klientów serwisu w Popielowie wraz z kosztami za regenerację znajduje się w tabeli poniżej.

Układ doładowania po czyszczeniu w nowoczesnej pracowni z Popielowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Popielowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Popielowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Popielowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Popielowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Popielów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Popielowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Popielów)

Opis

Loader

W Popielowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Popielowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Popielowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
46-090 Popielów Wolności PPL01N 50.824909/17.743589 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.