Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 34-460) Szczawnicy

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.67

W Szczawnicy zregenerujesz swoją turbosprężarkę od ręki w najlepszym serwisie regeneracji turbosprężarek w mieście! Jak wiadomo, turbiny w silnikach diesla, to jedna z najważniejszych części, dlatego też w przypadku jakiejkolwiek awarii nie czekaj, zgłoś się od razu do serwisu i zregeneruj swoje turbo w dobrej cenie!


Uszkodzona turbina w Szczawnicy?

Samo miasto Szczawnica położone jest w województwie małopolskim, w powiecie nowotarskim, na pograniczu Beskidów Zachodnich i Pienin, nad potokiem Grajcarkiem i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Szczawnica. Pierwsze informacje na temat Szczawnicy pochodzą z roku 1413, natomiast prawa miejskie miasto uzyskało dopiero w roku 1962. Powierzchnia, jaką zajmuje Szczawnica to około 32 kilometry, natomiast liczba mieszkańców to około 5900 osób.

Obok miasta Szczawnica przebiega droga wojewódzka numer 969 (Nowy Targ → Czorsztyn → Krościenko → Zabrzeż → Stary Sącz) oraz droga krajowa numer 87 (Nowy Sącz → Stary Sącz → Piwniczna).

Do najważniejszych zabytków miasta Szczawnica zalicza się: kaplicę zdrojową w Parku Górnym z 1847 roku, kaplicę Matki Bożej Częstochowskiej w Parku Dolnym z 1867 roku, Sanatorium Świerki z 1860 roku, pijalnię wód leczniczych z 1863 roku. Szczawnica należy do miast uzdrowiskowych, gdzie wykonuje się zabiegi: hydroterapii, inhalacji, fizykoterapii, kinezyterapii i kuracji pitnej. Jeśli potrzebujesz zregenerować turbinę po awarii w mieście Szczawnica, to najlepiej kierować się do serwisu regeneracji turbosprężarek w mieście, gdzie turbiny są regenerowane przy użyciu specjalistycznych maszyn i dodatkowo są objęte gwarancją. Dodatkowo turbiny regeneruje wyspecjalizowana kadra pracownicza. Cennik stworzony dla miasta Szczawnica zamieszczony został poniżej.


Regeneracja Turbiny Szczawnica
Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Szczawnicy, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Główna 25
Kod pocztowy: 34-460, Szczawnica
Współrzędne GPS:
N 49° 25' 33.505'' E 20° 28' 33.539''

Układ doładowania po wymianie u specjalistów w Szczawnicy

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Szczawnicy

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Szczawnicy 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Szczawnicą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Szczawnicy 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Szczawnica 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Szczawnicy 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Szczawnica)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Szczawnicy nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Szczawnicy do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Szczawnicy turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
34-460 Szczawnica Centrum Główna SZW01A 49.426350/20.479990 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.