Localizations image

Regeneracja turbosprężarek do samochodów marki Fiat, model Punto 2012

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W jakim miejscu należy się pokierować, żeby skutecznie poddać regeneracji turbinę po wyjęciu z pojazdu marki Fiat model Punto 2012?

W celu regeneracji turbosprężarek z samochodu marki Fiat model Punto 2012 podpowiadamy, aby udać się do autoryzowanego zakładu renowacji turbo , w którym specjaliści szybko naprawią zepsutą turbosprężarkę.

Jakimi etapami odznacza się proces remontu turbo z samochodów osobowych marki Fiat model Punto 2012 w nowoczesnym oraz specjalistycznym warsztacie?

Poszczególne fazy przeprowadzane w zakładzie remontu układów turbodoładowania prezentują się w samochodach z logo Fiat model Punto 2012 w następującej kolejności:
 • Przyjmujemy niesprawne turbiny bezpośrednio od zleceniodawcy bądź od pracownika firmy kurierskiej, z którego usług warto skorzystać w naszym zakładzie.
 • Wykonujemy wnikliwą weryfikację układów turbodoładowania w celu zidentyfikowania wielkości usterek oraz powodów wystąpienia usterki.
 • Czyścimy niesprawne układy doładowania z samochodów z logo Fiat model Punto 2012 na specjalistycznych przyrządach stanowiących wyposażenie naszego zakładu.
 • Po realizacji zaawansowanej usługi, którą jest remont turbosprężarek, doręczamy w pełni sprawne systemy turbodoładowania z pojazdów marki Fiat model Punto 2012 do klienta w sposób bezpośredni albo przesyłamy na jego adres dzięki opcji usługi kurierskiej.
 • Do części po naprawie załączamy pisemną gwarancję pozbawioną limitu przejechanych kilometrów.

Jaka cena wiąże się z regeneracją turbosprężarki z samochodu osobowego z logo Fiat model Punto 2012 w specjalistycznym zakładzie?

Kwota, jaką klient powinien uiścić za regenerację turbosprężarki z samochodu osobowego z logo Fiat model Punto 2012, jest współzależna od rodzaju awarii elementu; darmowo natomiast przeprowadzamy weryfikację turbosprężarki.

Jak najszybciej doręczyć turbosprężarki z samochodu osobowego marki Fiat model Punto 2012 do zakładu, w jakim realizuje się renowację turbo?

Najwygodniejszym i najlepszym sposobem oddania turbo do pracowni jest skorzystanie z oferty współpracującego z naszą pracownią pracownika firmy kurierskiej, jakiego nasi pracownicy umówią dla Państwa. Do pracowni można również osobiście przywieźć turbosprężarki wymagające regeneracji.

Czy wszystkie typy turbin wyjętych z pojazdu marki Fiat model Punto 2012 nadaje się do remontu?

Wieloletnie doświadczenie w kwestii renowacji układów doładowania w pojazdach z logo Fiat model Punto 2012 pozwala uznawać, że można poddać renowacji niemalże każdy typ turbin, w tym:
 • Turbiny ze zmienną geometrią VNT;
 • Układy turbosprężarek wielosprężarkowe jak BiTurbo i TwinTurbo;
 • Turbiny [240].

Jakiego rodzaju objawy wskazują na to, że w aucie marki Fiat model Punto 2012 turbosprężarka funkcjonuje niewłaściwie z powodu uszkodzeń mechanicznych?

Charakterystyczne oraz często występujące objawy nieprawidłowego działania turbiny w pojeździe marki Fiat model Punto 2012 to:
 • zwiększone dymienie,
 • zmniejszona moc,
 • wzrost poboru paliwa,
 • niemożność rozruchu silnika,
 • falowanie obrotów silnika.

Dlaczego w układach doładowania z pojazdów z logo Fiat model Punto 2012 renowacją najlepiej zajmują się fachowcy z naszego serwisu?

Na temat tego, iż opłaca się skorzystać z możliwości specjalistycznego warsztatu, aby naprawić turbiny z samochodów z logo Fiat model Punto 2012, świadczą następujące argumenty:
 • Naprawione w serwisie elementy obejmujemy gwarancją.
 • Nasi pracownicy to specjaliści, którzy stale doskonalą swoje umiejętności w zakresie diagnostyki oraz naprawy turbosprężarek.
 • Usługi w wysokiej jakości łączą się z niskimi cenami.
 • Nasza pracownia jest autoryzowanym serwisem.
 • Korzystamy jedynie z oryginalnych części turbo
 • Nasza pracownia regeneracji turbo to największy tego typu serwis w kraju.
 • Oferujemy ekspresową regenerację turbosprężarek.

W 2011 roku włoskie przedsiębiorstwo Fiat zaprezentowało model Punto 2012. Samochód ten jak utrzymuje producent jest rozwinięciem wersji Grande Punto oraz Punto Evo, lecz pod nową nazwą modelową. Punto 2012 stylistycznie mocno nawiązuje do modelu Punto Evo, a jedyną różnicą pomiędzy nimi jest zmieniony pas przedni. Nawet wnętrze jest niemal identyczne jak to, znajdujące się w poprzedniku. Pod maską znaleźć można dwie nowe jednostki napędowe, spełniające normy emisji spalin EURO 6. W 2013 roku Fiat zaprezentował Punto na ten właśnie rok modelowy, w którym znaleźć można nowe opcje wyposażenia wnętrza oraz nadwozia. Auto oferowane jest w pięciu wariantach wyposażenia, a za napęd odpowiedzialne są nowoczesne silniki benzynowe i wysokoprężne.

Regenerowana turbina po awarii z Fiata Punto 2012
Fiat Punto 2012 i awarie turbin


Czy regeneracja turbosprężarki jest możliwa w Fiacie Punto 2012?

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej specjalistycznej pracowni w Stalowej Woli. Regeneracja turbiny w naszej firmie odbywa się na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu wyposażeniu pracowni oraz wykwalifikowanym pracownikom. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanej usługi. Naprawa turbiny przez naszych inżynierów sprawi, że turbo będzie działało długo i bezawaryjnie. Zapraszamy.

Punto 2012 2011-obecnie

Benzynowe:

0.9 TwinAir Turbo 86 KM (312 A2.000)

1.4 MultiAir 105 KM (955 A6.000)

1.4 MultiAir 135 KM (955 A8.000)

Wysokoprężne:

1.3 MultiJet 75 KM (199 A2.000)

1.3 MultiJet 85 KM (199 B4.000, 223 A9.000)

1.3 MultiJet 95 KM (199 B1.000)

1.6 MultiJet 120 KM (955 A3.000)

 

regeneracja turbin Fiat Punto 2012
Turbo Fiat Punto 2012

Marka Pojazdu Model Model Pojazdu (TYP) Pojemność Skokowa Silnika Moc Silnika (KM) Rok Produkcji Samochodu Numer Turbosprężarki Numer Producenta Samochodu Nazwa Producenta

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek Fiat Punto 2012

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, wycena, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki Fiat Punto 2012 0 złotych
Cena regeneracji turbiny samochodów osobowych i dostawczych samochodów Fiat Punto 2012 318 złotych (netto) + części
Cena regeneracji turbiny samochodów ciężarowych Fiat Punto 2012 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii Fiat Punto 2012 163 złote (netto) + części
Koszt podstawowej regeneracji turbosprężarki Fiat Punto 2012 (robocizna + części) 399 złotych do ok. 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (auto Fiat)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.