Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w 38-440 Lubatówce • Wyszukaj najlepszy warsztat z Lubatówce

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.67

Mieszkasz w Lubatówce i właśnie zepsuła ci się turbina w aucie? W takim razie skieruj się w Lubatówce do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek. Awaria i uszkodzenie turbosprężarki to coraz częstszy problem posiadaczy diesli, dlatego też w Lubatówce powstała pracownia zajmująca się ratowaniem tych turbin. Cena nowej turbiny ze sklepu zdecydowanie przewyższa cenę turbiny regenerowanej w serwisach, na co składa się fakt, że nowa turbina musi być wyprodukowana z drogiego materiału, gdyż musi być wytrzymała, ze względu na to, że pracuje w trudnym środowisku i wysokich temperaturach.


W Lubatkówce możliwa jest regeneracja uszkodzonych turbosprężarek

Jeśli chodzi o samą wieś Lubatówka, to jest ona położona w granicach województwa podkarpackiego, w powiecie krośnieńskim, w gminie Iwonicz-Zdrój. Wieś Lubatówka liczy aktualnie w swoich granicach około 1120 osób. W okresie lat 1975-1998 wieś Lubatówka należała administracyjnie do województwa krośnieńskiego. Pierwsze informacje na temat wsi Lubatówka pochodzą z wieku XIV. Wieś Lubatkówka podzielona jest na części takie jak: Dół, Góra, Kopcówki, Rola, Wygon.

Obok wsi Lubatówka przebiega droga krajowa numer 19 (Kuźnica → Białystok → SiemiatyczeMiędzyrzec PodlaskiKockLubartów → Lublin → KraśnikJanów LubelskiNiskoSokołów Małopolski → Rzeszów → Dukla → Barwinek).

Jeśli nadal nie zdecydowałeś się na wizytę w Lubatówce w specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek, to warto dodać też, że firma udziela dwunastomiesięczną gwarancję na zregenerowaną turbinę. Do usług pracowni z Lubatówki zalicza się diagnostykę, czyszczenie i regenerację turbin, a także wysyłkę na całą Polskę za pomocą kurierów. Cennik dla klientów pracowni w Lubatówce wraz z cenami za usługi takie jak: diagnostyka, czyszczenie, regeneracja turbin znajduje się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbo - Naprawa Turbosprężarek Lubatówka
 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Lubatówce, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Ks. Jana Rąba 2
Kod pocztowy: 38-440 Iwonicz-Zdrój
Współrzędne GPS:
49°33'54.3"N 21°47'27.8"E

Turbosprężarka po regeneracji u specjalistów w Lubatówce Przywrócone do sprawności turbo z Lubatówki

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Lubatówce

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Lubatówce 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Lubatówką 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Lubatówce 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Lubatówka 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Lubatówce 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Lubatówka)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.